Jump to content
Sn[a]Ke

Cerere gazduiere clan

Recommended Posts

 

  1. Liderul clanului : AkTiV 
  2. Tagul clanului : ╚»Ð€W«╝
  3. Vechimea clanului : Nu are vechime, azi l-am creat 
  4. CSS / CSGO : css 
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) : http://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=Sn%5Ba%5DKe&searchpge=2#searchhttp://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=Aktiv
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) : http://eliteroyal.org/forum/profile/3489-snake710/ , http://eliteroyal.org/forum/profile/4296-aktiv1/
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP) : public.eliteroyal.org mix2.eliteoryal.org
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) : L-am vazut pe gametracker 
  9. Subforumuri dorite: Regulament Clan, Membri Clan, Arhiva War.uri, Discutii, cerere clan, cerere promovare. 
  10. Cine va fi moderator : AkTiV
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? : este o comunitate prietenoasa, playeri sunt de treaba..
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : 

    1 la mâna trebuie sa facem o confa a clanului în care sa fie toți membrii clanui și inclusiv tu iGreen, 2 la mână trebuie sa te avem toți la prieteni pe skype, 3 la mână trebuie sa avem toți la status fraza asta : www.eliteroyal.org/forum - 188.212.101.144:27015 (css v89), 188.212.100.209:27015 (css v34), 193.84.64.173:27015 (csgo)... 4 la mâna nu avem voie sa adăugăm membrii fără cerere, 5 la mână lista de la membri clanului trebuie sa fie actualizata dacă iasă cineva din clan sau vine cineva în clan, 6 la mână trebuie să se facă minim o cerere la 7 zile........ ( am editat de pe telefon ) :D

Edited by Snake710

bueF36Y.png

76561199051113109.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

49 minutes ago, Snake710 said:

 

  1. Liderul clanului : AkTiV
  2. Tagul clanului : ╚»Ð€W«╝
  3. Vechimea clanului : Nu are vechime, azi l-am creat 
  4. CSS / CSGO : css 
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) : Pai pana cum sunt eu cu Aktiv
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) : -
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP) : public.eliteroyal.org mix2.eliteoryal.org
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) : L-am vazut pe gametracker 
  9. Subforumuri dorite: Regulament Clan, Membri Clan, Arhiva War.uri, Discutii, Cerere Clan, Cerere Promovare
  10. Cine va fi moderator : AkTiV
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? : este o comunitate prietenoasa, playeri sunt de treaba..
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : 

    Pentru inceput membri clanului care nu vor respecta regulamentul, acel clan va fi dat afara si liderul nu mai poate primi a 2-a sansa de gazduire.

    1+2 - Dupa ce este acceptat clanul toti mebri trebuie bagati intr.o comfa unde sa.l adaugam si pe iGreen + toti membritrebuie sa aiba la status "  www.eliteroyal.org/forum - 188.212.101.144:27015 (css v89), 188.212.100.209:27015 (css v34), 193.84.64.173:27015 (csgo) "

    3 - Nu am voie sa adaug un membru nou in clan fara ca acesta sa aibe o cerere pe forum, in caz ca incalc aceasta regula sunt banat 3 zile si risc ca, clanul sa fie scos de pe server . 

    4 -Trebuie sa actualizez lista cu membri la fiecare membru intrat sau iesit din clan.

    5 -Dupa ce este acceptat clanul trebuie sa las Steam ID lui iGreen sa.mi puna admin pe mix, valabil dupa a 5-a cerere in clan.

    6- Trebuie sa avem minim o cerere la o saptamana, ca sa se vada ca ne ocupam de el.

    7 - Trebuie sa iti dau add pe skype dupa ce am facut cererea. (Te am pe skype, dar cred ca ma ai la block :D)

Da edit si completeaza cererea cum trebuie. Macar pentru atat da.ti interesul. ;)

 

EDIT: CONTRA

Ce plm iti trebe?
Ia veziti de "cenzura" ta
Ce sa completez
Esti cretin?
Ia nu iti mai baga nasul unde nu iti fierbe oala
Ok?

Asta mi.a scris Snake pe skype, frate nu am nimic cu tine, numa ti.am zis sa faci cererea cum trebe, dar comportamentul tau lasa de dorit.

Poza: http://imgur.com/a/d0Iw9


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:pro:Cu atat mai multi , cu atat mai bine :)


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : 

nu mi se pare ca e explicat prin cuvintele tale, daca poti te rog sa modifici ca sa stiu ca l-ai citit.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am facut categoria si l-am pus moderator pe aktiv pe ea, dar nu inteleg de ce nu a facut el cererea?

nu uita sa completezi categoria in special la membri clan pentru ca membrii in clan trebuie sa intre doar prin cerere pe forum, adminii observa lucru asta.

Dupa primele 5 cereri poti primi admin pe mix.

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...