Jump to content
MEAN

Cerere [Moderator] - MEAN.

Recommended Posts

Nume : Dutu

Prenume : Razvan

Varsta : 16

Experienta de moderator: ~ 1 luna la lifehacks apoi am avansat , chiar daca am stat doar o luna ca mod am inteles toate atributiile gradului

Motiv : vreau sa revin pe forum si sa fiu activ din nou , gradul  pe care l-am avut inainte mi-a fost scos pentru ca am avut ceva treaba cu scoala la momentul acela si am fost inactiv ceva timp

La ce categorie vrei sa fii moderator: funny-zone -> poze funny

De ce ai ales acea categorie : mi-am ales categoria asta pentru ca nu a fost moderata de ceva timp iar in alte categorii vad ca sunt multe topicuri lungi pe care probabil nu doar eu nu le citesc .

Cum o sa te implici la acea categorie : postand zilnic , incercand sa schimb atmosfera de pe forum .

Ce face un moderator pe forum? : are grija de categoria pe care si-a ales-o .

 

Alte mentiuni:  peacee

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, MEAN said:

Nume : Dutu

Prenume : Razvan

Varsta : 16

Experienta de moderator: ~ 1 luna la lifehacks apoi am avansat , chiar daca am stat doar o luna ca mod am inteles toate atributiile gradului

Motiv : vreau sa revin pe forum si sa fiu activ din nou , gradul  pe care l-am avut inainte mi-a fost scos pentru ca am avut ceva treaba cu scoala la momentul acela si am fost inactiv ceva timp

La ce categorie vrei sa fii moderator: funny-zone -> poze funny

Ce face un moderator pe forum? : are grija de categoria pe care si-a ales-o .

Alte mentiuni: mi-am ales categoria asta pentru ca nu a fost moderata de ceva timp iar in alte categorii vad ca sunt multe topicuri lungi pe care probabil nu doar eu nu le citesc . 

peacee

am editat putin modelul de cerere, dai un edit :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro ca e un om ok. Daca face prosti ii dau peste spate cu cureaua


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:Contra::Contra::Contra: 

Spoiler

:pro: 

 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...