Jump to content

Recommended Posts

4 minutes ago, XPC!Sergiu said:

Era mai frumos un server DM sau furien .OLD IS GOOD

Respawn nu prea mă atrage pe mine personal. O să fac curând un poll, unde vă voi lăsa să decideți ce game-mode doriți :D Deocamdată, să ne vedem bine cu plugin-urile și cu restul. Toate la timpul lor :D 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Dolixec said:

Nu prea vrem să aducem tentă de CS:GO deoarece majoritatea servere-lor din România au adus această modă. Vrem să rămânem originali, să facem CS 1.6, nu CS:GO. Smoke-urile mă gândesc să nu fie Low Frames. Amx map-ul este deja inclus în amx. Mi se pare mai bun cel original. Fire In The Hole-ul e destul de ok. C4-ul de asemenea frumos, dar să sperăm că dacă implementăm așa ceva, nu bubuie pc-ul jucătorilor. Per total, sunt destul de bune plugin-urile :D

Sa bubuie pc-ul pe 1.6? =)) mai esti in vremea aia cand iti dadea bluescreen de la smoke? :D  Acum toti au pc-uri decente cant sa duca macar 100 fps 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Bron✖ said:

Sa bubuie pc-ul pe 1.6? =)) mai esti in vremea aia cand iti dadea bluescreen de la smoke? :D  Acum toti au pc-uri decente cant sa duca macar 100 fps 

Cate persoane am întâlnit la problema cu smoke-ul, chiar și-n 2017 =))) Nu prea e de râs. Dacă nu au un trai bun, de ce să-i condamni? Fiecare cu ce primește și ce-și permite


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat mai clasic cu atat mai bine.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

cs 1.6 e ieftin, apropo cand ajung acasa sa mi scrii si iti dau link cu tot addonsu classic de la serveru meu de 1.6 trecut, nu trebuie sa te chinui cu configurare etc, dar va trebui sa configurezi pluginu de vip dupa placul tau. 

are rank top sunete etc, e asemanator cu cel de css public v34


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, iGreen said:

cs 1.6 e ieftin, apropo cand ajung acasa sa mi scrii si iti dau link cu tot addonsu classic de la serveru meu de 1.6 trecut, nu trebuie sa te chinui cu configurare etc, dar va trebui sa configurezi pluginu de vip dupa placul tau. 

are rank top sunete etc, e asemanator cu cel de css public v34

O sa-ti dau mesaj pe Steam :D


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu un addons,are un plugin misto,apesi pe X faci pipi,sunete,trebuie configurat VIP-ul si mesajele Quake.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, MaSTeER said:

Am si eu un addons,are un plugin misto,apesi pe X faci pipi,sunete,trebuie configurat VIP-ul si mesajele Quake.

Pe bune? =]] Nu prea am nevoie de asa ceva, mai ales de "pipi" =]]] Totusi, e CS, nu SA:MP


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, MaSTeER said:

Am si eu un addons,are un plugin misto,apesi pe X faci pipi,sunete,trebuie configurat VIP-ul si mesajele Quake.

asa ai putea pune ca dns csrpg.eliteroyal.org

 


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...