Jump to content

Recommended Posts

13 minutes ago, Dolixec said:

Sa nu uitam si de Pamaj. Care s-a facut singur de rahat cu poza facuta pe GO =]] Crede-ma, CS:GO e un joc full-cheaters. Nu mai e ce a fost in 2013-2014 atunci cand jocu era si mai scump, dar si jucat legit. Mai bine de 18.000 de oameni au luat VAC intr-o saptamana . Jocul e mort din punct de vedere al MM-ului. Doar ESEA si FaceIt ce mai supravietuiesc. In rest, e awfull jocul.

 

Crede-ma, ca incet isi revine jocul, caramelul e banat, incep astia sa baneze codurile, cica urmeaza un update mai mare, in vro 3 luni o sa scada codatii.

Daca au luat 18k persoane intr-o saptamana, înseamnă ca valve se activeaza incetisor


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, Howly said:

Crede-ma, ca incet isi revine jocul, caramelul e banat, incep astia sa baneze codurile, cica urmeaza un update mai mare, in vro 3 luni o sa scada codatii.

Daca au luat 18k persoane intr-o saptamana, înseamnă ca valve se activeaza incetisor

Incetisor, dar cum a aparut si caramel, vor aparea tot mai multe cheat-uri. Nu se lasa programatorii usor. Sunt multi scripteri in lumea asta. Multi vor incerca tot mai multe bypass-uri


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

49 minutes ago, Marian said:

În anunț ai zis că îl folosești de 4 luni și totuși pretinzi că nu l-ai folosit niciodată, puțin îmi pasă mie că nu tu ai jucat cu el și nu știu ce, e jalnic să faci așa ceva, o să fii considerat un Kurlzz 2 în comunitatea asta. Și nu contează că nu ai postat pe forum, să zicem că joci un competitiv și chemi pe unii în comunitate: "hei, salut, haideți pe eliteroyal.org, sunt administrator acolo...btw, nu vreți un wall ceva?". Da, tot jalnic e. Nu îmi pasă ce faci tu, însă eu refuz să împart forumul cu toți codații. Kurlzz e aici, VirtualLife la fel, Traficant rupe wall-ul pe csgo, acum și tu cu afaceri din astea patetice.

Fratele meu,dupa cum am spus,BronX l-a folosit am spus eu asa sa fac vanzare ! Dar bronx a folosit 4 luni ! Ce e asa greu de inteles ? :/ 

 

53 minutes ago, Howly said:

Tu ai zis, in postare ca ai jucat cu el

Esti chiar atat de mort dupa bani? Sa ajungi sa vinzi un wallhack? N-ai salariu indeajuns de mare? Si ce daca nu ai luat VAC, poti fi codat si fara VAC, plus ca atata timp cat are de a face cu tine, si cu jocul pe care il joci pe comunitate, am tot dreptul sa postez.

Vezi sa cauti alt loc de munca sa ai salariu mai bun decât sa vinzi wallhack-uri

Sau mai degraba, fa-ti buletinul.

 

Tie 17 milioane cu o familie iti ajung ? :/

Munceste tu si stai la paza toata noaptea si sa imi spui mie sa veezi cum este,nu am facut multa carte,e bun si salariul asta,dar nu ajunge.

Nu sunt mort,am si eu familie si trebuie sa ma fac bani si din alta parte. Daca asta e o oportunitate profit. 

1 hour ago, reserve. said:

Normal ca e scandal, e un om fals 

Da-mi o dovada ca sunt un om fals si te cred,atunci cand ti-am dat scam,am inteles,dar acum ? :/ Incerc sa fac si eu bani,nu ca tine,stau pe banii sotiei,presupun. Nu stiu ce mai cauti pe aici.

Daca vreti sa dispar de pe comunitate asta e,daca omu' nu mai poate face un ban nemuncit imediat trebuie pus la colt si injurat/jignit. E clar.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu parinti, tatal meu ia 20 de milioane, si in familie suntem 4, eu pe timpul anului invat la liceu in oras si mereu am haine bune sa ma imbrac, incaltari, si mereu 20 de lei de buzunar zilnic.

Dar taica-miu se limiteaza doar la lucru, nu ia conturi prin scam, nu vine wallhack-uri, si totusi o duc bine.

Acum habar nu am ce ai in familia ta, cati copii ai, dar evident daca ai avea o familie, te-ai concentra pe ceva mai profitabil, uite-l pe chico gen, acum il mai vezi online? Nu, ca are grija de sotia lui insarcinata, si cred ca atunci cand va naste sotia lui o sa aiba grija de fiul sau, nu sa dea scam pe net, dar tu cum afirmi ca ai 2 copii? mentalitatea lui chico e de un barbat de 30 de ani.

In Romania nu faci multi bani, dar poti sa-ti iei alt job, sau ceva "ciubucuri" unde sa-ti scoti un ban in plus, nu cate 25 de lei pe paysafe, ca paysafe nu ii poti convertii in bani reali, si nu inteleg cum iti platesti tu facturile cu paysafe.

Sa nu mai adaug ca tu ziceai ca nu vrei sa ai iar grad, apoi il pupai in cur pe green pt un grad.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

master bulangiu nu fi asa rau dc vinzi hakuri ? pe banii esti codat sau ce? am vzt ca schimbi conturile steam ca pe sosete cu vac-uri si cica nu e detectabil mno


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, MasterCS. said:

Fratele meu,dupa cum am spus,BronX l-a folosit am spus eu asa sa fac vanzare ! Dar bronx a folosit 4 luni ! Ce e asa greu de inteles ? :/ 

 

Tie 17 milioane cu o familie iti ajung ? :/

Munceste tu si stai la paza toata noaptea si sa imi spui mie sa veezi cum este,nu am facut multa carte,e bun si salariul asta,dar nu ajunge.

Nu sunt mort,am si eu familie si trebuie sa ma fac bani si din alta parte. Daca asta e o oportunitate profit. 

Da-mi o dovada ca sunt un om fals si te cred,atunci cand ti-am dat scam,am inteles,dar acum ? :/ Incerc sa fac si eu bani,nu ca tine,stau pe banii sotiei,presupun. Nu stiu ce mai cauti pe aici.

Daca vreti sa dispar de pe comunitate asta e,daca omu' nu mai poate face un ban nemuncit imediat trebuie pus la colt si injurat/jignit. E clar.

Vandi wallul ca Nu e creat de tine pt.1

ai furat contu lu dark one pt.2

aveai incercat sa furi contu si là mine, dar treaba sa stii, pamaj e alt livel de scam ;) pt.3

iti faci 4-5 euro? Asa dai mancare la tot familia? =)), si la 13 ani vrei sa dai mancare lu parinti tai? Pt.4

Zici ca Nu ai folosit wall, si Nu il folosesti, si cand vandi zici ca l-ai folosit, pt.5

Dupa asta 5 faze esti fals ;) te zic din nou, Nu poti niciodata sa dai scam lu pamaj


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, reserve. said:

Vandi wallul ca Nu e creat de tine pt.1

ai furat contu lu dark one pt.2

aveai incercat sa furi contu si là mine, dar treaba sa stii, pamaj e alt livel de scam ;) pt.3

iti faci 4-5 euro? Asa dai mancare la tot familia? =)), si la 13 ani vrei sa dai mancare lu parinti tai? Pt.4

Zici ca Nu ai folosit wall, si Nu il folosesti, si cand vandi zici ca l-ai folosit, pt.5

Dupa asta 5 faze esti fals ;) te zic din nou, Nu poti niciodata sa dai scam lu pamaj

Tu ai jucat cu wall ?

 

O sa ma apuc sa vand si eu wall-uri , aim-uri :D , imi place idea , dar dupa ce primesc banii ii trimat in ...a :) 


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Howly said:

Hai ca sunteti penibili, daca vreti sa stam cu codati in comunitate, atunci înseamnă ca aici nu-i locul meu, poate am luat si eu vac, dar pentru ca l-am folosit odata si mi-am invatat lectia, dacă acum lasam ca pana si Administratorii sa faca de astea e clar, cadem in jos foarte mult

Nu a postat pe comunitate, ce posteaza in afara comunitatii este treaba lui, plus la asta si tu ai folosit dar te-am lasat mai departe si nu a zis nimeni nimic. 

Sper doar sa nu folositi codul pe serverele comunitatii, mai departe faceti ce vreti daca nu e legat de comunitate sau servere, tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps:

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, reserve. said:

Vandi wareane pt.1

ai furat inseanacontu ls-#u dark one pt.2

aveai incercat sa furi contu si là mine, dar treaba sa stii, pamaj e alt livel de scam ;) pt.3

iti faci 4-5 euro? Asa dai mancare la tot familia? =)), si la 13 ani vrei sa dai mancare lu parinti tai? Pt.4

Zici ca Nu ai folosit wall, si Nu il folosesti, si cand vandi zici ca l-ai folosit, pt.5

Dupa asta 5 faze esti fals ;) te zic din nou, Nu poti niciodata sa dai scam lu pamaj

Ma omule,ek mj-a furat ontu,am oferit detaliile de la cont si ce s-# intamplat,ca mi-am recuperat contu inseanamna ca fur ? :))) Vai de tine.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...