Jump to content

Recommended Posts

Master sau scrii in topic acolo ca iti retragi cererea si lasi screen aici sau iti retrag toate gradele de la noi.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, iGreen said:

e tot ok, acum macar stii ca ai castigat inca 15 ani de viata :))

Si eu vreau sa castig asa ceva. Este un giveaway de varsta pe undeva? :lol:

Sau mai bine ii dau lu Master vreo 15 ani de la mine sa fie bine.

Cat despre minciunile lui ar cam trebui taiat din grade zic eu.


76561197985872903.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

14 hours ago, DARK ONE. said:

De juma de an cred ca ma f**i la cap cu asta si iti mai spun de 15 ori ca nu ti-am luat eu nimic. Daca imi pun numele tau si ma duc si fac cine stie ce inseamna ca tu ai facut-o ca e numele tau, asa-i? Si ai spus: mi-ai furat contu si dupa ai spus: mi-am dat contu lol decide-te ce ai facut? Sau cauti sa primesti niste bani de la mine ca santaj la ceva inscenat? Esti mai penibil pe zi ce trece, nici nu stiu de ce plm mi-am mai f***t eu capu sa iti scriu tie ceva mai sus in nume de bine cand tu esti un gunoi ambulant, un fals si un tradator mincinos. Ai mintit cu varsta si acum si cu comunitatea si tot mai ai tupeu sa imi raspunzi mie? Iti accept propunerea sa o rezolvam f2f - m-a pus sa ii dau addresa mea in privat si am stat sa ii fac lui pm iar el intre timp si-a inchis inbox ca sa zica, ca nu am avut tupeu :)) Esti asa cringe ma ca te-as bate din placere daca te-as vedea afara.

Tu l-ai furat,Pamaj a zis si Danielos ca era cu tine pe Skype,scarbo.

Asta este,pe server nu intrau multi,am cautat alt server.

Bafta la toti,@iGreen nu te condamn,sper sa aveti grija de comunitate in lispa mea.

DARK,iti mai spun inca o data ca esti un mincinos,nu mi-ai dat nimic prietene,lol.

Bafta baietii,poate mai tinem legatura,SALUT.

// EDIT BY DARK ONE

1. Nu ti-am furat nimic si ma p*s pe gunoaiele care mananca r*h*t la colt de strada. Adu dovezi ca de juma de an ma acuzi si tot asta spui.

2. Daca eu sunt mincinos, care la toate topic-urile si in orice circumstanta raspund pe cat se poate de sincer desi pe unii va cam supara adevarul, tu atunci ce mai esti? Care ai dus o viata dubla in mediul virtual si ai inventat povesti despre tine si o familie fictiva si o slujba fictiva si ai mintit cu varsta ta si cu comunitatea ta si ai fost in acelasi timp si in gpl si in elite si totusi ai comentat de altii ca sunt tradatori sau ca nu au varsta pentru cereri s.a.m.dp , esti un copil fara viata care s-a interiorizat in mediul asta virtual si se crede ceva om cu capu pe umeri, dar esti un nimic. Drum bun si cale batuta, sper ca iti ajunge helperul de pe gpl ca ownerul de aici nu ti-a placut :*

Edited by DARK ONE.

Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nici un tort nu mancam?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lasa ma baiatu in pace mie imi place de el , daca ti pe asta toata lumea injura / minte indiferent de varsta .  Ba chiar daca a mintit cu varsta doar downgrade sa ieie nu remove sau ban . Eu n-am nimic cu master e precenu meu ?:)


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...