Jump to content

Recommended Posts

Buna ziua. De cand mi-am instalat windows 10, mi-am luat un css v34. Acela fiind cel expanded. Totul bine si frumos. Fac un demo, surpriza, nu apare-n folder. Dar supriza mai mare e atunci cand dau playdemo, si demo-ul apare ca si cum ar fi acolo. Dau load la demo si scrie ca se afla in cstrike. Dar ce sa vezi, in cstrike, nici urma de demo. 

 

O rezolvare ceva? La fel si screenshot-urile. Nu se salveaza. Multumesc.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am expeded css.. doar ca la mine imi merge totul.. poate sa reinstalezii CSS-u sa iti mearga.. de la Windows nu cred ca poate sa fie.. am si eu windows 10 si nu am avut aceasta problema inca..


                                                                                                                   76561198204688197.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Încearcă gcf edition, ăla e cel mai bun și curat, plus că e bazat pe cel mai nou build pentru v34 și compatibilitatea cu Windows 10 e automat mai mare și există mai puține bug-uri.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Marian said:

Încearcă gcf edition, ăla e cel mai bun și curat, plus că e bazat pe cel mai nou build pentru v34 și compatibilitatea cu Windows 10 e automat mai mare și există mai puține bug-uri.

da si steam idu nu se schimba :D


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Master. said:

Probabil e fisier ascuns,poti da din My Computer -> View -> Hidden Items bifezi si apoi ar trebui sa apara.

Nu vad aceasta optiune.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Dolixec said:

Tot nu apar.

Intri in consola jocului,scrii demoui,dai load si de acolo nu poti sa dai copy paste in alta parte ? Din cstrike sa le pui de exemplu in D.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Master. said:

Intri in consola jocului,scrii demoui,dai load si de acolo nu poti sa dai copy paste in alta parte ? Din cstrike sa le pui de exemplu in D.

Nu merge. Am incercat deja.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Master. said:

Nu stiu ce sa spun,incearca sa iei GCF CSS sau CSS Vulcan parca asa era numit.

Nici cu ele.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

24 minutes ago, Dolixec said:

Nici cu ele.

Eh asta e ai avut si tu css v34. =]]]

glm. asa aveam si eu cand filmam cu boti dadeam tv record si uitam sa scriu stop +_+ si nu se salva. cand dai record nume scrie in console unde se salveaza si restu si cand dai stop scrie cat sa salvat din demo etc. poate ai uitat sa dai stop nsh. ) si la ss e de la cfg. cand iei expanded ru nu iti da cfg default -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, Wannted said:

Eh asta e ai avut si tu css v34. =]]]

glm. asa aveam si eu cand filmam cu boti dadeam tv record si uitam sa scriu stop +_+ si nu se salva. cand dai record nume scrie in console unde se salveaza si restu si cand dai stop scrie cat sa salvat din demo etc. poate ai uitat sa dai stop nsh. ) si la ss e de la cfg. cand iei expanded ru nu iti da cfg default -_-

Mereu dau stop. Ss-urile nu se salveaza nici la gcf.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...