Jump to content
eslfire21

respins ȼ¥β€я$h๏ţ¹ # |Legendar|

Recommended Posts

  1. Liderul clanului :|Legendar|
  2. Tagul clanului :ȼ¥β€я$h๏ţ  #
  3. Vechimea clanului :2010 a fost fondata sunt fostul lider
  4. CSS / CSGO :Css 
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) :nu stiu la ce te referi? 
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) :nu stiu nu inteleg intrebarea
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) :๖ۣۜColdZera #.LEU
  9. Subforumuri dorite :Elite
  10. Cine va fi moderator :Dany
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? :Admin
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Eu voi respecta regulile 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Completeaza cererea cum trebuie te rog si ai grijă cu reclama aia


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

27 minutes ago, eslfire21 said:
  1. Liderul clanului :|Legendar|
  2. Tagul clanului :ȼ¥β€я$h๏ţ  #
  3. Vechimea clanului :2010 a fost fondata sunt fostul lider
  4. CSS / CSGO :Css 
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) :nu stiu la ce te referi? 
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) :nu stiu nu inteleg intrebarea
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) :๖ۣۜColdZera #.LEU
  9. Subforumuri dorite :Elite
  10. Cine va fi moderator :Dany
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? :Admin
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Eu voi respecta regulile 

La intrebarea 5, pui link de la fiecare membru care il ai in clan, il cauti aici --->https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/  si pui dupa.

La intrebarea 6, pui link de la profilul membrilor, ca sa pui link trebuie a aibe fiecare membru cont pe forum si dupa pui link cu ei aici.

La 7, trebuie ip sv pe care jucati, adica asta public.eliteroyal.org

La subforumuri, presupun ca vrei, Cerere Clan, Regulament, Cerere Promovare, Arhiva War, Discutii, etc

Si la intrebarea 12, trebuie sa citesti regulamentul de gazduire clan si trebuie sa il explici cu cuvintele tale.

Succes ;)


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

De ce vrei in ELITEROYAL?: Admin

lol.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:Contra:  vino cu o cerere mai buna nu cu asta facuta din graba...

Subforumuri dorite :Elite     

De ce vrei in ELITEROYAL? :Admin

Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Eu voi respecta regulile


Spune ce subforumuri vreai si explica regurile normal...


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce parere aveti? Are membri in clan? Joaca des pe server?

Editeaza te rog cererea, rafi a explicat cum trebuie sa completezi, gazduim doar clanuri serioase.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, iGreen said:

Ce parere aveti? Are membri in clan? Joaca des pe server?

Editeaza te rog cererea, rafi a explicat cum trebuie sa completezi, gazduim doar clanuri serioase.

Doar pe Dany de la ei il vad. 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra , e un codat infect legendaru, am dat war cu ei la sfarsit cand a observat ca pierde a bagat silentu =]] tot am castigat.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

24 minutes ago, SeRgIu <3 said:

Contra , e un codat infect legendaru, am dat war cu ei la sfarsit cand a observat ca pierde a bagat silentu =]] tot am castigat.

Va rog mult sa va abtineti de la asa comentarii atata timp cat nu aveti o dovada clara, ms anticipat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, iGreen said:

Ce parere aveti? Are membri in clan? Joaca des pe server?

Editeaza te rog cererea, rafi a explicat cum trebuie sa completezi, gazduim doar clanuri serioase.

Sunt doar 2 in clan Dany si Legendar
 

Subforumuri dorite :Elite     

De ce vrei in ELITEROYAL? :Admin

Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Eu voi respecta regulile
Totusi nu imi place ce ai scris aici(adica mai sus)

:Contra: 
Unii playeri stau zile intregi se joaca si fac ore pe server ca sa detina Helper, iar tu iti faci clan doar pentru Admin...Oricine ar putea sa-si faca clan doar pentru Admin...


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...