Jump to content
AfGanistaNu

respins Cerere Moderator - AfGanistaNu

Recommended Posts

Model de cerere:

 

  • Nume - Emy
  • Prenume - Haloiu
  • Varsta - 19 ani
  • Experienta de moderator - Am mai fost moderator :)
  • Motiv - Sa ajut forumul,sa revenim in forta cum a fost si o sa mai fie elite odata.
  • La ce categorie vrei sa fii moderator -Nu sunt cu pretentii accept orice categorie.
  • De ce ai ales acea categorie -  -
  • Cum o sa te implici la acea categorie - O sa fiu mereu atent la accea categorie.
  • Ce face un moderator pe forum - Isi modereaza categoria aleasa ,ajuta playerii.
  • Alte mentiuni -Sper sa imi dati inca o sansa si o sa vedeti ca o sa revin in forta.AfGanistaNu Power!!!Pwp baietii.

ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:sa speram ca vei fii activ.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand, elite este cum a fost si mereu va fi.

Ma bucur ca incerci sa te implici dar ai fost inactiv ceva timp pentru ca ai vazut ca elite avea putini jucatori pe atunci, daca iti mai aduci aminte eu am zis ca voi goli serveru elite ca sa aleg doar baieti cu capu pe umeri si dupa il voi umple inapoi si tu ai zis ca vorbesc aiurea, dar ok asta nu conteaza. 

Raspunde-mi mie la o intrebare (daca ai observat eu nu mai primesc baietii care ne-au "tradat" inapoi), cum imi poti dovedi mie ca pot avea incredere in tine? 

Eu stiu ca esti baiat de treaba, asa erai si inainte dar totusi ne-ai lasat, spune-mi te rog man cum pot sa am incredere in tine? Daca imi spui te primesc cu mare placere inapoi.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nush frate eu nu am ce sa fac sa iti demonstrez,nush daca ai vazut dar sunt on mai mult timp pe server,nu zic ca asta inseamna ceva...nush daca inseamna sau nu,dar vreau sa fie totul cum era inainte,am vazut ca a revenit jackass,ganja..toti cei care eram atunci ,cum ii zic eu puterea elite.Eu nu o sa mai fac ce am facut inainte sa va tradez sau alte prostii va promit.Acum ti-am zis eu nu pot sa fac nimic sa iti demonstrez asta.daca nu ma accepti este ok nu ma supar.


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te stiu de mult si stiu ca ai mai fost in comuniatetea asta si dupa ai tradati de citeva ori, insa voi spune parerea cu pro sau contra dupa ce raspunzi la intrebarea lui green, chear mii interesant ce vei raspunde ) 

 

EDIT:

:pro: 


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orice ar alege igreen ori ca imi da inca o sansa ori ca nu eu va multumesc ca multi mai aveti inca incredere in mine...chiar credeam ca nu o sa am nici macar 1 pro..dar va multumesc...asta nu doar sa ziceti gen "aaa o da in telenovele acum" asta simpt sa spun si asta spun...nu mint sau altceva...spun doar adevarul.


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca imi mai dai inca un motiv sa te primesc inapoi o sa o fac din placere :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:pro:Cat de cat activ


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...