Jump to content

Esti de acord sau nu?  

39 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Esti de acord sau nu?



Recommended Posts

Pinned posts
4 hours ago, PuFuLeTeLe said:

Master in locu tau asi tace din gura ce pzdm cautai cu Grad pe "kkt-"kkt-"kkt-pgl""" si vorbeai de rau elite

AM intrat cu nume schimbat si te-am vazut acuma imi pare rau ca nu am dovezi.

Deci TAci si nu te baga in CACAt Singur . Stai deoparte si nu te baga pe Scurt . INGHITE BOTU

Eu zic sa ai grija la limbaj.

Cand am vorbit eu de rau ELITE cand eram in "kkt-"kkt-pgl"" ?

Nu am adus deloc vorba acolo de ELITE,mdea.

Inca o data,grija la limbaj,altfel ne suparam.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
3 minutes ago, Master. said:

Eu zic sa ai grija la limbaj.

Cand am vorbit eu de rau ELITE cand eram in "kkt-"kkt-"kkt-pgl""" ?

Nu am adus deloc vorba acolo de ELITE,mdea.

Inca o data,grija la limbaj,altfel ne suparam.

Si eu zic sa ai grija la amenintari.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Master. said:

Nu a fost nicio amenintare,i-am spus sa nu mai injure,altfel risca warn.

Topicul ăsta a fost creat cu scop ca sa-l aducem înapoi pe Sacaly' da nu sa ne certam și să ne amenințăm unii pe alții fiecare are grija de el...Nu cred ca e frumos din partea voastră sa va injurati și sa va amenințați...Cum a  scris și Green intr-un topic ca Elite e o comunitate unita și noi trebuie sa dovedim asta...

(Ăsta m-am referit la toți care înjură și din astea incluși Sacaly')


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, - Gabriel - said:

Topicul ăsta a fost creat cu scop ca sa-l aducem înapoi pe Sacaly' da nu sa ne certam și să ne amenințăm unii pe alții fiecare are grija de el...Nu cred ca e frumos din partea voastră sa va injurati și sa va amenințați...Cum a  scris și Green intr-un topic ca Elite e o comunitate unita și noi trebuie sa dovedim asta...

(Ăsta m-am referit la toți care înjură și din astea incluși Sacaly')

El a inceput sa injure,ci nu eu.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Master. said:

El a inceput sa injure,ci nu eu.

Da dacă el a început tu ești G.Moderator ăsta nu chiar contează, dar tot are ceva a trebuit sa Îți păstrezi calmu si sa nu te cobori la nivelul sau si nu treb sa atragi ate itia și punctt..gata nu îmi mai lasa reply scriemI pe privat și ne lămurim... + Ca mi-o zis Green o data ca dacă vom fi cuminți ne cheamă la Jin de casa și fum natural!!!


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Dolixec said:

Metal/Ty ce cauta aici?

Ty a fost debanat pe forum pentru a putea lasa reply in categoria de mg, am discutat asta cu alex de atunci. Despre metal, nu stiu.

Din cate stiu poti fi debanat daca ai vreo legatura cu serverele sau ceva, si trebuie neaparat sa lasi reply, dar ca staff forum stiu ca se percepea o donatie pentru revenire.

Nu mi-a prea placut faza cu serveru de mix v90 si de nepasarea cu care a fost tratata situatia + comentariile si injuraturile pe fata, prima mea parere a fost ca este un baiat de treaba insa nu stiu ce sa mai cred, situatia aia a fost cam "oportunista" si asta mi-a dat de gandit, insa suntem oameni si gresim, se merita de acordat o alta sansa, insa sa fie ultima de data asta..


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Eu nu vrea sa ma cert cu nimeni doar ca Vorebesti @Master numai Prostii si nici macar nu ai fost defata . Sincer mie dor de butu de SAcalu ca in ultimu timp el chiar o contribuit la comunitate. Atat pe v34 cat si pe v90 . CA sa fie clar eu nu caut scandal si cearta si nici nu amenit pe nimeni .

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, DARK ONE. said:

Ty a fost debanat pe forum pentru a putea lasa reply in categoria de mg, am discutat asta cu alex de atunci. Despre metal, nu stiu.

Din cate stiu poti fi debanat daca ai vreo legatura cu serverele sau ceva, si trebuie neaparat sa lasi reply, dar ca staff forum stiu ca se percepea o donatie pentru revenire.

Nu mi-a prea placut faza cu serveru de mix v90 si de nepasarea cu care a fost tratata situatia + comentariile si injuraturile pe fata, prima mea parere a fost ca este un baiat de treaba insa nu stiu ce sa mai cred, situatia aia a fost cam "oportunista" si asta mi-a dat de gandit, insa suntem oameni si gresim, se merita de acordat o alta sansa, insa sa fie ultima de data asta..

Eu am vrut sa zic cam aceeasi chestie dar m-ai inaintat.

 

O sa ii dau unban lu sacalu ca sa lase aici un reply care m-ar convinge ca nu se va urca iar in cap si se va purta ca un om matur si civilizat. 

Aum tot depinde de ce va scrie el mai jos


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
19 minutes ago, Sacalul said:

uite ma baieti,imi pare rau ca am fost mai copilaros,ca am injurat pe unii dintre voi,cateodata mai o iau si eu din loc,eu sun baiat buun,nu vreau sa se ajunga la certuri si nebunii,vreau sa fim uniti si sa ne distram,am fost prost ca m am mai certat cu cativa de pe aici,toata lumea ma cunoaste ca mai fac cateodata asa,dar toti stiu ca sunt si de treaba..imi pare rau si promit ca nu mai fac asa

Multumesc tuturor pentru replyurile din acest topic,nu ma asteptam sa vad atatea vorbe frumoase din partea voastra,multumesc frumos baiieti...

Huruiala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

HURUIALA TATII


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
37 minutes ago, Mahoarca said:

SA MOARA METINUL MOCA HURUIALAA

Totul pana la metin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sacalul said:

uite ma baieti,imi pare rau ca am fost mai copilaros,ca am injurat pe unii dintre voi,cateodata mai o iau si eu din loc,eu sun baiat buun,nu vreau sa se ajunga la certuri si nebunii,vreau sa fim uniti si sa ne distram,am fost prost ca m am mai certat cu cativa de pe aici,toata lumea ma cunoaste ca mai fac cateodata asa,dar toti stiu ca sunt si de treaba..imi pare rau si promit ca nu mai fac asa

Multumesc tuturor pentru replyurile din acest topic,nu ma asteptam sa vad atatea vorbe frumoase din partea voastra,multumesc frumos baiieti...

Borac,esti de-al nostru te acceptam asa cum esti,cum am mai spus mai prost suflet de paun xD


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...