Jump to content

Recommended Posts

Am cautat pe forum si nu am gasit unde sa fac aceasta sesizare.

De cateva zile am vazut ca este o problema cu sv de pe v90. De fiecare data cand ma bag pe sv, mapa($2000$) se reseteaza de la inceput,iar peste cateva zile ma deconecteaza si iarasi se reseteaza mapa. Problema asta am vazut-o prima data ieri.

Am facut si 2 poze ca sa se vada clar:

https://imgur.com/a/r0oFs Cand ma bag pe sv.

https://imgur.com/Mmc1p8T Dupa cateva secunde.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

esti din cauza ca joci contra boti, o puteai face la discutiile serverului.

lasa ca de vineri sunt in concediu pe 3 sapt si o sa rezolvam toate intrebarile.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK.Am reusit sa scot botii si,da cred ca din cauza asta. Acuma pot juca normal. Poti face tu cumva ca si inainte ca sa nu se deconecteze sau sa nu mai fie boti?

Problema ii ca atunci cand nu mai este niciun jucator pe sv se baga automat botii si iarasi se intampla aceeasi probleam. Vorbim maine.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, Luke said:

OK.Am reusit sa scot botii si,da cred ca din cauza asta. Acuma pot juca normal. Poti face tu cumva ca si inainte ca sa nu se deconecteze sau sa nu mai fie boti?

Problema ii ca atunci cand nu mai este niciun jucator pe sv se baga automat botii si iarasi se intampla aceeasi probleam. Vorbim maine.

botii se baga automat cand nu este nici un jucator si asa va fi mereu, cu css steam rezolvam de duminica incolo.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@iGreen nu ai putea da un rs la sv? Poate asa isi revine.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

am dat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a rezolvat,cred ca dupa ce ai dat restart.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

16 hours ago, Luke said:

S-a rezolvat,cred ca dupa ce ai dat restart.

o sa las acest topic deschis, daca se mai repeta scrie aici

zilele care vin serveru va fi plin incepand de miercuri seara.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...