Jump to content
iGreen

Helperi si Admini = drepturi noi

Recommended Posts

Helperii si adminii acum au acces la sunetele din !soundlist. (helperii 25% din sunete, adminii 50%)
Helperii si adminii acum pot avea propriul sunet. (helperii 5 secunde, adminii 6 secunde)
Helperii au acces la ban (inca nu m-am hotarat).

Daca aveti ceva propuneri la tema asta atunci lasati-le aici.

Aceste schimbari nu sunt stabilite 100%, probabil sa ma razgandesc, totul depinde de voi.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@✘ķάώşέツ da, acum si helperii pot avea propriul sunet.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt de acord, Helper-ul este un grad prea mic pentru a da ban, ar fi trebuit cel mult un kick sau sa aibe la maxim 120 de minute de ban...

Helper se numeste cu un motiv si acela este de a ajuta lumea cu nelamuriri nu?

Acum este decizia ta, daca tu crezi ca este corect, atunci asa sa fie.

@iGreen


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Sunt de acord cu voi, de asta inca nu am pus acces de ban la helperi, dar am scris sa vad parerile voastre.

3 hours ago, Twintr0K #3# said:

Daca helperii au acces la ban , sunete , pentru ce mai sunt adminii , doar tag-ul de ADMIN ramane mai deosebit si gata :))

Imunitate, ierarhie, mai multe comenzi.. de unde sa stii tu chestiile astea daca tu ai primit direct grad mare :))

Oricum o sa pun ca helperii sa aiba acces la doar 25% din sunete, adminii la 50% din sunete si totusi helperii nu vor avea acces la ban ci doar la !voteban nume.

4 hours ago, WaRn|nG! said:

@iGreen Si pentru ce mai sunt gradele mai mari de helper si admin? Mai bine era inainte vrei sound trebuie sa ai admin-full.

si admin-full vor avea 100% din sunete.

By RAKENZO[BAUNTY.],

Admin - Owner - Admin full - Co owner De la admin am inceput :))


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sa aiba helperii acces la ban, doamne feri... Helperii ar trebui sa fie jucatorii care nu au mai avut grad pana acuma si nu au experienta..

Iti dai tu seama daca se pune unu fara experienta sa se uita pe toti jucatorii, si aia care au bulan, skill ce vrei sa le dea ban pt hack..


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Denis said:

Cum sa aiba helperii acces la ban, doamne feri... Helperii ar trebui sa fie jucatorii care nu au mai avut grad pana acuma si nu au experienta..

Iti dai tu seama daca se pune unu fara experienta sa se uita pe toti jucatorii, si aia care au bulan, skill ce vrei sa le dea ban pt hack..

Am patit . Azi am intrat pe sv era unu  "Orbit" cv gen ... Ii ziceam toti de pe sv lui mascauti sa-i dea kick el imi dadea mie . Sa nu rup pc-ul? 


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SERGIU. :)))

@Denis majoritatea din helperi au experienta, adminul nu e usor de obtinut, dar totusi inainte sa comentati va rog sa cititi toate reply, doar am scris ca nu voi pune acces de ban la helperi.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mascauti #Sandu este unu SERGIU., cand il vezi dai ban ca are cod :X

By SERGIU.,

Parca vad.

By Warning,

Lasa cal banez eu pe codatul asta nerusinat =DD


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...