Jump to content
Kawse iNQ <3

Retragere... scz, imi cer sczzz

Recommended Posts

Ma numesc Chiriac Albert am 16 ani si confirm faptul ca ma retrag.E plictisitor deja nimic activitate pe forum inafara de cei din css v34 twilight ion si warning si sandu... Imi place aici dar nu mai vad iesire din situatie e a 3 -a oara cand incerci sa readuci puterea cu css v34 si nu se primesti scz dar ....

Am bagat ceva bani aici si cont steam si altele nu regret dar aalta data o sa ma gandesc...

Pa elite!

SUCCES!


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motivul pentru care pleaca este pentru ganja ca ii adulmeca cu Skytexk cu toti,niste copii fara scrupule,mi-am dat seama de ei.

Hai bafta,ti-am scos gradele.

TC.

Alex daca mai ai ceva de zis,raspunzi peste TC.

By RAKENZO[BAUNTY.],

Suji ? :))

By ZAXXYAX,

Sictir :))


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au trecut cateva zile si ei deja vor sa fie serveru full.

Si cat despre activitate pe forum, e de 50 de ori mai mare decat unde te duci tu, spune si mie ce fel de bomboane va da ganja, milka sau de care?

@ZAXXYAX Sa refaci te rog blacklistu si sterge-i pe toti si pune-i doar pe astia care pleaca acum.

Pun pariu ca urmatorul e Twilight, apoi Addicted, cine pune pariu cu mine?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, iGreen said:

Au trecut cateva zile si ei deja vor sa fie serveru full.

Si cat despre activitate pe forum, e de 50 de ori mai mare decat unde te duci tu, spune si mie ce fel de bomboane va da ganja, milka sau de care?

@ZAXXYAX Sa refaci te rog blacklistu si sterge-i pe toti si pune-i doar pe astia care pleaca acum.

Pun pariu ca urmatorul e Twilight, apoi Addicted, cine pune pariu cu mine?

Eu ti-am zis de Addicted de cum o aparut, sunt curios si eu de el cate zile mai sta ca si asa deja nu mai da pe forum :))


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Denis cat despre twilight, nu sunt sigur, vorbesc cu el sa vad ce fel de om e.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, iGreen said:

@Denis cat despre twilight, nu sunt sigur, vorbesc cu el sa vad ce fel de om e.

El o zis aseara pe chat 'ca ne vom ridica si fara ei', acuma eu zic sa avem incredere in el deocamdata


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze ca ma bag peste T/C,dar,serios @ArkaNNN :3 tot aici vei veni,la fel și ceilalți,doar ca știi care este problema?Atunci nu vom vrea noi sa va primim.

Aici se vede cat de falși aţi fost,sunteti,si veţi fi.

Du-te la ganja sau cum îl cheamă pe ala sa aibă grija de tine,doar ca sa știi,oricine ar fi ganja asta,NU VA PUTEA NICIODATA SA COPIEZE ELITEROYAL SAU SA DEVINA O MAI BUNA COMUNITATE

Atât am avut de spus

Baftă.

 


               

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ayman Vlogs copia n-are valoare, au copiat tot, 100 in 100, si forumu si serveru, cand am vazut prima data m-a umflat rasu :))

poate o sa-i primim doar ca deja o sa stim cine si cum e, comunitatea asta e libera pentru toti, primim "aproape" pe toti si fiecare poate pleca unde vrea, nu tinem cu forta pe nimeni, problema e ca ei nu vor sa munceasca pentru popularea acelui server, ei vor sa fie deja totul gata si bine.

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...