Jump to content
Guest

Inactivitate Yassir

Recommended Posts

Guest

Salutare

Dupa cum spune si titlu o perioada cred ca o sa fiu inactiv, nu stiu exact cat si daca o sa fiu dar cum am spus si in interviul lui ArkaNNN, eu astazi am plecat in Anglia, m-am mutat acolo si nu stiu daca o sa am timp sau cat timp sa intru pe forum sau pe css, poate nu o sa se schimbe nimic si o sa intru la fel ca si pana acuma dar ca si precautie am zis sa anunt in caz ca o sa lipsesc sa stiti de ce si daca mai doriti sa imi ramana gradul de pe forum si de pe serverul de css v90, ramane de vazut ce urmeaza si cum o sa fie pentru ca trec printr-o perioada mai grea din viata mea si nu stiu nici eu ce ma asteapta 

Cu stima si respect Yassir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca ai nevoie de vreun grad daca nu vei fi activ, lasa-mi informatia exacta pana seara ca sa stiu ce sa fac. Fiecare din staff trebuie sa isi faca lucru de staff, nu sa intre doar sa observe dintr-o parte.

ps" sper ca tot sa fie bine la tine si sa te aranjezi cum trebuie, esti un baiat de treaba si meriti asta.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, iGreen said:

Nu cred ca ai nevoie de vreun grad daca nu vei fi activ, lasa-mi informatia exacta pana seara ca sa stiu ce sa fac. Fiecare din staff trebuie sa isi faca lucru de staff, nu sa intre doar sa observe dintr-o parte.

Daca ii sa o luam asa ai vreo 5 co-fondatori din care 2-3 nici nu mai dau pe forum de ceva timp.. Daca lor le lasi gradu, ar fi corect sa-i lasi si lui Yassir


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Denis chico si addicted,

chico chiar daca nu intra el ajuta mereu sa achit serveru de css steam

cat despre addicted e sub semnul intrebarii

cat despre Yassir, nu am de gand sa-i scot gradele, e un baiat bravo si de incredere, vreau doar sa stiu daca are posiblitatea sa fie activ din Anglia.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Artamess ayman e nou si inca nu cunoaste bine lumea, el doar a presupus, nu trebuie de creat o discutie din asta.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, Ayman Vlogs said:

Cred ca toata aceasta "poezie" este inventată,si poate a plecat la ganja,iGreen cei care nu sunt activi după cum ai spus și tu,nu cred ca vor avea nevoie de grad.

Sa fim seriosi.. Yasir nu ar merge la Ganga..


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, Denis said:

Daca ii sa o luam asa ai vreo 5 co-fondatori din care 2-3 nici nu mai dau pe forum de ceva timp.. Daca lor le lasi gradu, ar fi corect sa-i lasi si lui Yassir

Chico e cu grija copilului. Iti dai seama ca are alte datorii de facut ca parinte. Nu prea intra el pe forum, dar se ocupa foarte mult de server-ul de v90.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, iGreen said:

@Denis chico si addicted,

chico chiar daca nu intra el ajuta mereu sa achit serveru de css steam

cat despre addicted e sub semnul intrebarii

cat despre Yassir, nu am de gand sa-i scot gradele, e un baiat bravo si de incredere, vreau doar sa stiu daca are posiblitatea sa fie activ din Anglia.

 

Just now, Dolixec said:

Chico e cu grija copilului. Iti dai seama ca are alte datorii de facut ca parinte. Nu prea intra el pe forum, dar se ocupa foarte mult de server-ul de v90.

 

Am inteles, nu am stiut.


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

@iGreen  Ayman presupune multe mai ales ca e "nou" :).  E printre oamenii care fac cariciu mare ca eu fac pe sefa numai pentru ca am co-fondator, dar habar nu are de povestea mea cu elite, ar trebui sa ii explici la un suc Teddy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Artamess said:

@iGreen  Ayman presupune multe mai ales ca e "nou" :).  E printre oamenii care fac cariciu mare ca eu fac pe sefa numai pentru ca am co-fondator, dar habar nu are de povestea mea cu elite, ar trebui sa ii explici la un suc Teddy.

Nu te lua de Teddy ca de multe ori beau sucul verisoarei mele de 2 ani :heh:


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...