Jump to content
Guest

Inactivitate Yassir

Recommended Posts

@Artamess hai sa nu ne uitam in trecut va rog mult, dupa cum am mai zis  doar prezentul si viitorul conteaza.

As vrea ca in acest topic sa raspunda doar yassir, ms anticipat.

By Denis,

Orice om are dreptul la libertate. Huooooo!

By Artamess,

Bine man, ma duc sa plang..

By Dolixec.,

Jos CNA!

By Denis,

Ia mainile de pe DNA


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
Just now, Ayman Vlogs said:

@Artamess eu doar mi-am spus punctul de vedere,nu trebuie sa sari chiar asa.

Eu nu cred ca ala e un punct de vedere, ce ai scris tu mai sus, e treaba ta ce crezi, eu am zis sa anunt ca asa e frumos si data viitoare te rog fi mai atent ce vorbesti si despre cine vorbesti ca nu ma cunosti asa bine ca sa spui asemenea lucruri , si @iGreen o sa intru si o sa ma ocup dar momentan cateva zile putin mai rar dar intru si imi fac treaba . 

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, Ayman Vlogs said:

Cred ca toata aceasta "poezie" este inventată,si poate a plecat la ganja,iGreen cei care nu sunt activi după cum ai spus și tu,nu cred ca vor avea nevoie de grad.

What the fuck, mann, ce e cu tine ma vere? pareai mai matur acum o luna cred cand te-am cunoscut... ma dezamagesti pe zi ce trece

By Artamess,

Bro, adica noi am fost trimisi la colt de Green sa nu mai comentam si tu iti permiti? pfff..vreau si eu bomboane din alea. :D

By Denis,

Ban permanent la Razvan

By RaZvAnNN,

Am lasat deja comentariu pana sa vad ce a scris green mai sus :)) eram pe prima pagina sczzzzz

By Denis,

Nu exista

By RaZvAnNN,

Stau cu picioru in cosu de gunoi si cu fata la perete, cum imi facea educatoarea in a-2-a ? :))

By Dolixec.,

Rimuv clar


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

bine mane, asta am vrut sa stiu.

apropo, azi o sa dau un update la ACP la permisiunile administratorilor si deja veti avea acces la ban si unban si puteti sa testati pe razvan daca merge

Spoiler

joke :))

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, iGreen said:

bine mane, asta am vrut sa stiu.

apropo, azi o sa dau un update la ACP la permisiunile administratorilor si deja veti avea acces la ban si unban si puteti sa testati pe razvan daca merge

  Reveal hidden contents

joke :))

 

Ok am sa-l testez pe Razvan.. vezi ca sunt pe telefon si nu vad la Reveal hidden, nu cred ca ii ceva important.. Ne auzim deseara :love:


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok bro, be careful :).


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...