Jump to content
Jack#

Vand Steam

Recommended Posts

Nume: Marius
Varsta: 18 ani
Produs: Crysis 2 Maximum Edition
Pret: 5e sau skinuri csgo.
Metoda plata: Orice
Calitate (nou / folosit): nou

E pe steam?(link/nu): http://steamcommunity.com/id/jackcrysis/
Alte mentiuni: 


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Cum ai luat tu premiu nush ca eu is in top 1 dar mno Green face ce vrea el dar nu e corect asa

By RAKENZO[BAUNTY.],

la lame ?

By Luke,

Nu era concursul pt top 1

By Luke,

Inainte sa fie resetat top-ul eram eu primul cu 3100 pct si acum a fost Pufulete primul si eu al doilea, nu stiu cum a luat Jackass.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PuFuLeTeLe este in topicu cu concurs ca concursul este pana pe 30 mai, adica 30 mai ora 23:59, la acea ora jackass era pe locu 1 si era concurs de top si nu de topknife.

topknife era pe v34 si la fel era pana pe 30 mai 23:59

in topicurile cu concursuri exista poze cu dovezi, azi o sa fac alt concurs.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, iGreen said:

@PuFuLeTeLe este in topicu cu concurs ca concursul este pana pe 30 mai, adica 30 mai ora 23:59, la acea ora jackass era pe locu 1 si era concurs de top si nu de topknife.

topknife era pe v34 si la fel era pana pe 30 mai 23:59

in topicurile cu concursuri exista poze cu dovezi, azi o sa fac alt concurs.

Inteleg despre ce vorbesti,dar cu o zi inainte pe 29 eu eram primul cu 3100 de pct, pufulete era al doilea cu 2800-2900. Jackass nici macar nu era in top atuncea, nici nu revenise inca pe sv, apoi am trezesc ca top-ul e resetat si el are 1300 de pct si castiga premiul...


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, Luke said:

Inteleg despre ce vorbesti,dar cu o zi inainte pe 29 eu eram primul cu 3100 de pct, pufulete era al doilea cu 2800-2900. Jackass nici macar nu era in top atuncea, nici nu revenise inca pe sv, apoi am trezesc ca top-ul e resetat si el are 1300 de pct si castiga premiul...

topul a fost resetat cand nu mergea serverul.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, iGreen said:

topul a fost resetat cand nu mergea serverul.

Inteleg asta, stiu si de ce si de cine a fost resetat, dar chiar nu inseamna nimic cat am jucat si m-am straduit sa fac 3100 de pct? Pe kill primeam 2 pct si daca ma lua 1 imi lua 6-12 pct.

 


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Luke inseamna dar 2 conturi cu crysis nu am, am oferit premiul din baza la rezultatele care le-am avut la momentul cand trebuia sa vedem cine e primu loc.

O sa fac alt concurs, sper sa castigi, hai sa nu facem offtopic.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 @Luke nu stiu frate ce si cum, dar eu am intrat pe forum, am vazut concursul si cand am intrat pe server primul era Pufu cu 1200 de pct si am zis sa joc si am facut 1200 in maxim 2 ore, l-am intrecut si pe 30 la 23:59 i-am dat ss lui iGreen cu topul si eu eram primul. Atata tot!


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Mno eu nu stiam ca trebuia sa dam noi ss eu credeam ca se uita  Alexx dar mno gg pt castig acuma tot eu si pe primu loc :D

Si cand am vazut concursu eu am jucat inainte si am facut 1590 de pct inainte de miezu noptii si tu erai pe al 4 loc eu eram pe primu urmat de luke si lazarus dar orcum gg pt castig 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...