Jump to content
RaZvAnNN

Din pacate a sosit vremea sa va parasesc.

Recommended Posts

Dupa cum stiti fiecare, a sosit vacanta de vara, vacanta care m-a facut sa pierd mereu gradele aici pentru inactivitate... ca deobicei voi fi inactiv... dar partea buna este ca mi-am bagat un router la tara si acum pot intra de pe telefon pe forum, dar nu promit ca voi fi la fel de activ ca inainte... si inca ceva, s-ar putea sa fie definitiva, adica naveta cred ca ma asteapta pe parcursul clasei a-12-a, dar nu este 100% ca voi face naveta... vreau ca atunci cand voi revenii pe comunitate sa  nu mai am loc nici pe forum sa intru sa ne trebuiasca sloturi si aici. ? Zaxe, noi doi pastram legatura si pe fb ? 

Green, imi pare rau ca iar trebuie sa plec si sa fiu inactiv si sa-mi scoti gradele, dar sa stii, cu grad sau fara grad eu aici raman ?

Artamess, ramai aici si nu mai pune la suflet tot, lasa ca are m16 grija de tine :))

Pufuuu, te pupa fratele tau, sa ramai la fel de dement cum ai fost si pana acum, dement intr-un sens bun

As vrea sa va las cate un mesaj la fiecare asa ca de ramas bun, dar timpul ma preseaza.

Cu stima si respect al vostru Razvanel, v-am pupat.

 


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Succes in continuare razvane si te asteptam inapoi cat mai repede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma frend tu postezi rar si esti inactiv, dar tu postand rar, postezi ceva de calitate si ceva ce conteaza pentru noi toti. Eu nu am avut asa mare sansa sa stau cu tn la o vorba dar cat te stiu imi pari un baiat de treaba si super ok. Eu personal te astept aici oricand !

By RaZvAnNN,

inactiv nu am fost niciodata, doar ca am preferat sa comentez doar unde trebuia... sa nu mai fac prostiile pe care le faceam inainte sa ma bag peste tot, etc... eh, greselile pe care toti le faceam atunci cand dadeam de grade.


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca ti-ai luat router de ce nu iei si pcu cu tine?

By RaZvAnNN,

Il iau, dar nu am porcarie de-aia sa o conectez la calculator, m-am gandit, dar e mai complicat pe cat pare... routeru sta la tata in camera si sa trag un fir pana in camera la mine :))


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu faci tu efort pentru noi sa tragi un cablu? Ce e asa greu,iti ia 5 min.

By Kawse iNQ <3,

=]]]

By RaZvAnNN,

iti fac poza, sa vezi exact cum am casa la tara, voi incerca sa fac rost sa vad poate merge, dar nu promit nimic frtlm, crezi ca fix in vacanta de vara voiam sa fiu inactiv? sa stam pana la 5-6 dimi pe csgo sau cine stie pe ce prostii de jocuri :))

By ZAXXYAX,

ia vezi cum faci si rezolvi sa te mai certam pe discord :))))

By RaZvAnNN,

Pai nu il iau pe tata langa mine sa vada cat ma chinui la un joc si ma cearta toti colegii ca nu am pc bun :)) poate, poate imi ia si mie ceva mai bun :))

By ZAXXYAX,

ahahha


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baga o gaura in perete in coltul de jos cat sa treaca firul si aia e. nu tre sa fii mare mester =))


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Mi se rupe inima ca iar esti inactiv dar fratele meu eu te astept mereu inapoi si stiu ca te vei intoarce candva . Deci noi nu ne zicem LA revedere ci noi ne uram in felul asta . Ne auzim la o bere sau o tarie candva! ❤️ Ai grija de tine  si te asteptam

By RaZvAnNN,

La o bere poate, la tarie nu prea ma bag, nu vreau sa plec pe 4 carari acasa :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Succes acolo si ai grija de tine, te asteptam inapoi.


Twitch: https://www.twitch.tv/xzibitzbtw

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCAi1SGQ4FtzE97fQLbD6dqg?/

 

                                                                    fuck-t10.png.176d30e46918388d803d7a8efc83c04a.png

 

                                                                    

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...