Jump to content
Guest

PT ayman SPER SA citeasca si Green

Recommended Posts

Guest

@Ayman Vlogs dc imi dai Disconnect: You have been banned by this server, check eliteroyal.org/mg_sourcebans/ for more info.
Disconnect: You have been banned by this server, check eliteroyal.org/mg_sourcebans/ for more info.

N-am voie pe srv de mg? sau ce?? cine plm esti tu sa dai ban am si eu chef de mg si tu imi dai ban???

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. "N-am voie pe srv de mg? sau ce?? cine plm esti tu sa dai ban am si eu chef de mg si tu imi dai ban???"  Cum îți permiți sa spui așa ceva???

2. Știi sa citești?167239883_Capturecran(789).thumb.png.6c0e8cfd8bd99159023790780c23b06c.png

 

 

3. Când aflu ca ai primit ban,mă duc pe clasic sa vorbesc cu tine,nici nu apăs pe K,și îmi dai ban,cu motivul pa!? Serios???1197415912_Capturecran(788).thumb.png.5bc17df548f8771ca6fcdc56b24dfc67.png

 

 

4. "Nu cumva sa imi dai hide ca nush ce iti fac" Ce faci dacă dau hide?Sunt curios ce faci dacă îți dau hide la topic.

 

5. Exact asa ai făcut și când a fost povestea cu  DARK,faci topic fără sa știi absolut nimic...

 


               

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

BA tu dai ban fara demo control ceva eu unu ti-am facut am gasti si pot sa iti dau nu cand am eu chef de mg intru la voi si iau ban . DAR imi bag "cenzura" in srv vostru ca tare destepti sunteti . Sper ca stiti ca Green va tine doar pt aia 10e amarati care ii da ayman in fiecare luna . DAr imi bag "cenzura" cand vreau eu Mg ma duc la rusi . V-am iertat cand jucati voi 2 cu wall pe clasic cand kenzor o jucat cu wall am inchis ochii ca am zis ca vin sarbatorile si motivu tau de ban este wall dar e greu sa mai mergi pe la scoala sa citeti mai bine nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Original said:

ba pufule io iti zic ca esti "foarte bun co-owner"dc pnm dai ban ca ti-am dat ban pe mg?e svr nostru facem ce vrem...Tu nici nu ai svr si dai ban de capul tau..."esti tare rau"

 

asta nu prea cred ?

da clarifica igreen ce ai voie si ce nu ai ?


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Odata ce ai inregistrat un server intro comunitate esti obligat sa respecti membrii si mai ales sa te supui catorva reguli, acum ca este serverul "vostru", si dai ban cand vrea peleul tau nu o sa ajungeti niciodata la dezvoltarea lui.

Mai gandeste-te la deciziile pe care le faci, asa se intampla cadn pui grade astora mici, si-o i-a in cap cu un amarat de acces pe sb.


Eliteroyal Gaming Republic @ Since 2013

My Steam Profile (from SteamDB)

QZTOxtv.jpg

CSS.ELITEROYAL.ORG | CSGO.ELITEROYAL.ORG | CS.ELITEROYAL.ORG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Mie poate sa îmi scoată tot eu dacă ma joc cu prietenii mei îs fericit. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Original said:

ba pufule io iti zic ca esti "foarte bun co-owner"dc pnm dai ban ca ti-am dat ban pe mg?e svr nostru facem ce vrem...Tu nici nu ai svr si dai ban de capul tau..."esti tare rau"

 

pai da normal sv vostru ca ayman il inparte cu tine tu si ayman sunteti ibr smr jaxana de nu 


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

E serverul vostru? Nu mai am cuvinte. Vreti ca classic sa fie al nostru, al comunitatii sa joace toti, dar din alt colt striga o haida de copii "hay aymaaneee dai baan ca are cod " fara demo(macar) . Serverul mg.ELITEROYAL.ro este al comunitatii, odata ce contine acel ELITEROYAL in nume are si niste reguli pe care ar trebui sa le respectati, insa increderea voastra in instinctul copiilor de 10 ani ca razvan si original va da pe spate...

Daca continuati asa este posibil sa ajungem la discutia excluderii sv ului de pe Eliteroyal.


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 minutes ago, R A Z Z O R said:

E serverul vostru? Nu mai am cuvinte. Vreti ca classic sa fie al nostru, al comunitatii sa joace toti, dar din alt colt striga o haida de copii "hay aymaaneee dai baan ca are cod " fara demo(macar) . Serverul mg.ELITEROYAL.ro este al comunitatii, odata ce contine acel ELITEROYAL in nume are si niste reguli pe care ar trebui sa le respectati, insa increderea voastra in instinctul copiilor de 10 ani ca razvan si original va da pe spate...

Daca continuati asa este posibil sa ajungem la discutia excluderii sv ului de pe Eliteroyal.

Nu este treaba ta ce am pe minigame,si pe cine am ca și admin,s-a înțeles??


               

Share this post


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, R A Z Z O R said:

E serverul vostru? Nu mai am cuvinte. Vreti ca classic sa fie al nostru, al comunitatii sa joace toti, dar din alt colt striga o haida de copii "hay aymaaneee dai baan ca are cod " fara demo(macar) . Serverul mg.ELITEROYAL.ro este al comunitatii, odata ce contine acel ELITEROYAL in nume are si niste reguli pe care ar trebui sa le respectati, insa increderea voastra in instinctul copiilor de 10 ani ca razvan si original va da pe spate...

Daca continuati asa este posibil sa ajungem la discutia excluderii sv ului de pe Eliteroyal.

de ce vorbesti aiurea?

e serverul lui, are regulile lui si are tot dreptul sa faca ce vrea, fiecare server are regulamentul lui, exista regulament general doar pentru forum,  aici s-a incheiat discutia.

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Îmi cer scuze ca scriu peste T/C dar dacă e srv lui și face ce vrea el asa dau și eu ban la cine vreau nu. Exact cum mi-o zis Snow o intrat pe mg era awp lego și după 5 minute Răzvan vrea sa ii dea ban. Nush acuma dacă are ban sau nu dar el o zis ca nu mai întra pe css niciodată. Pierdem oameni din cauza asa zisilor admini de 10 ani

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mr.Ted❤✘Pufulet-iwnl- cica pierdem oameni pentru ca snow a intrat pe mg si cineva a zis ca-i da ban, cand citesc ce scriti ma amuz.

In orice caz am scos reclama si server hop si ayman o poti scoate si de la tine, de acum o sa fie 2 servere diferite si puteti sa va banati cum vreti pe ele, vrei dai ban lu ayman pe classic, vrei dai unban, daca vrea el te baneaza pe mg si gata, daca nu va puteti intelege atunci nici nu mai discutati unu cu altu si gata.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...