Jump to content
lil woah. #

rezolvat [Gazduire clan] OCB

Recommended Posts

  1. Liderul clanului : woah 
  2. Tagul clanului : OCB | 
  3. Vechimea clanului : 2 saptamani
  4. CSS / CSGO : css (v90)
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) : Inca nu am membrii 
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) :  eu : https://www.gametracker.com/player/woah/css.eliteroyal.org:27015/
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP) : css.eliteroyal.ro
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) : Ayman Vlogs
  9. Subforumuri dorite : Cerere intrare in clan , lista membrii , arhiva war-uri , cerere inactivitate , cerere provocare.
  10. Cine va fi moderator : deocamdata voi alege membrii o sa revin cu un edit cand o sa aleg moderatorul
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? : deoarece sunteti o comunitate unita , sincer , frumoasa.
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : 

    1.Nu jigniți playeri 2.Nu insultați gradele mai mari 3.Păstrați un limbaj cât mai decent 4.Nu faceți promovări la alte servere de Minecraft de discord de samp sau de altele. Asta se condamnă cu warn in clan  5. nu va jucati cu coduri ! 

                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

23 minutes ago, Nellu said:

Contra...nu te-am văzut deloc pe sv timp de 2 saptamani cu Tagu asta,dar nici fara tag:))+nu prea te vad in stare sa ai clan...$CZ

nu e nici o problema mane nu ma supar parerea ta :))


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

woah Pune te rog un link cu orele de pe GT


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

                  Oi fi tu prietenu' meu da' sunt atat de multe clanuri pe ELITEROYAL incat mai trebuie inca putin si avem fiecare clanul lui.

       Daca ai fi facut cerere de intrare intr-un clan si nu ai fi fost acceptat nicaieri sa spui ca n-ai clan aveai 100% PRO asa, imi pare rau, din pacate raspunsul meu este NU.

                                                                                                                  :contra1:


  ❤️ 
| 210193?type=medium |

Steam Profile badge for ໓h໐๓: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

1802162658_MYDIS.gif.2fc65044f3023ebc69745bd268cbe7f2.gif
#tellmystory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, iGreen said:

woah Pune te rog un link cu orele de pe GT

gata

 


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:contra1: Vrei sa ai propriul tau clan,dar sa sti de la mine ca nu e asa usor sa le ai pe toate.

Nici nu stiu ce tea facut sa faci cererea asta sincer dar na...

Nu cred ca ai fi pregatit de asa ceva.


                                                                                    

 

76561198860175492.png

20190103_234048.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

:contra1:  Motiv: Acum cateva zile @iGreen a zis ca o sa inceapa a privi mai serios in legatura cu clanurile, la fel ar trebui si noi staff-ul. Odata ce scrie ca trebuie sa ai 5 membri, sa ii ai si sa aiba fiecare frumos cont pe forum. Ai inteles ce zic. @Devil King nu importa cate clanuri sunt aici, si importa comunitatea insusi, nu cred ca se schimba cv daca mai apare un clan, care merita pus aici. ❤️ 


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, woah said:
  1. Liderul clanului : woah 
  2. Tagul clanului : OCB | 
  3. Vechimea clanului : 2 saptamani
  4. CSS / CSGO : css (v90)
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) : Inca nu am membrii 
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) :  eu : https://www.gametracker.com/player/woah/css.eliteroyal.org:27015/
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP) : css.eliteroyal.ro
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) : Ayman Vlogs
  9. Subforumuri dorite : Cerere intrare in clan , lista membrii , arhiva war-uri , cerere inactivitate , cerere provocare.
  10. Cine va fi moderator : deocamdata voi alege membrii o sa revin cu un edit cand o sa aleg moderatorul
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? : deoarece sunteti o comunitate unita , sincer , frumoasa.
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : 

    1.Nu jigniți playeri 2.Nu insultați gradele mai mari 3.Păstrați un limbaj cât mai decent 4.Nu faceți promovări la alte servere de Minecraft de discord de samp sau de altele. Asta se condamnă cu warn in clan  5. nu va jucati cu coduri ! 

ce sa inceleg woah

nu ai timp sa te joci ca ai probleme private

dar ai timp sa te gandesti sa iti faci clan fara membri ?

 

vrei admin vrei moderator

da ce oferi ??


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 hours ago, Devil King said:

                  Oi fi tu prietenu' meu da' sunt atat de multe clanuri pe ELITEROYAL incat mai trebuie inca putin si avem fiecare clanul lui.

       Daca ai fi facut cerere de intrare intr-un clan si nu ai fi fost acceptat nicaieri sa spui ca n-ai clan aveai 100% PRO asa, imi pare rau, din pacate raspunsul meu este NU.

                                                                                                                  :contra1:

si ce inseamna daca e multi clani pe comunitate? ca nu poate sa deschide un clan? ahahahahah 

 

1 hour ago, LegendMihai said:

:contra1: Vrei sa ai propriul tau clan,dar sa sti de la mine ca nu e asa usor sa le ai pe toate.

Nici nu stiu ce tea facut sa faci cererea asta sincer dar na...

Nu cred ca ai fi pregatit de asa ceva.

treaba licensa sa deschide clan?

pro


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ai puține ore pe server, doar 8 ore.. O să las topicul deschis și cînd o să ai măcar 20 de ore jucate atunci lasă un reply în acest topic si sper ca la acel moment să fiți măcar 3-4 in clan.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, iGreen said:

Ai puține ore pe server, doar 8 ore.. O să las topicul deschis și cînd o să ai măcar 20 de ore jucate atunci lasă un reply în acest topic si sper ca la acel moment să fiți măcar 3-4 in clan.

Poti inchide topicul mi-am dat seama ca nu o sa am timp de un clan am probleme private de ex : mama arare cancer si trb sa stau cu ea ...


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...