Jump to content
VasileCiubucaru

acceptat Cerere Helper Vasile

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Ursache Dan -Constantin
  • Varsta [conteaza varsta mintala, nu fizica]:  17
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: VasileCiubucaru
  • Steam ID STEAM_0:1:159492281
  • Profil steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198279250291
  • Experienta de helper/admin [este un avantaj]:  Nu am mai fost helper/ admin 
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Pentru a face serverul mai linistit . a alunga hackerii , a avea un joc linistit dar si frumos alaturi de ceilalti playeri
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Din pura intamplare
  • Link gametracker cu ore [click] -  https://www.gametracker.com/player/VasileCiubucaru/css.eliteroyal.org:27015/                                                                                  
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  1. Intrebari de test..

  2. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi -!swmenu     Aceasta comanda este folosita in cazul in care (exemplu) la echipa CT se afla 6 jucatori cu scor bun iar la echipa T se afla 6 jucatori cu scor slab .
  3. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !ban nickname 10080 reclama sau !psilence in anumite cazuri
  4. Cum se face un demo si in ce caz se face demo? -spec pe player-> consola->record [nume] -> stop     
  5. Jucatorilor ce au jocul cumparat pe steam le poti face control? - Nu , nu se permite sa faceti control jucatorilor care au jocul cumparat de pe steam , controlul fiind posinil doar atunci cand nici un coleg nu poate prinde suspectul pe demo
  6. Cum trebuie sa te comporti cu lumea?  - Trebuie sa am un comportament civilizat , sa vorbesc frumos si sa raspund la intrebarile pe care mi le adreseaza playerii
By Guest,

NU se permite sa faceti control jucatorilor care au jocul cumparat pe steam si control se face doar atunci cand nici un coleg nu poate prinde suspectul pe demo. [warn / REMOVE] Mai citeste un pic regulamentu si da edit

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro1: Esti un tip ok,nu te cunosc asa bine da meriti o sansa ?


                                                                                    

 

76561198860175492.png

20190103_234048.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, e activ omul! 


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro. 

Vedem cum te descurci. ? 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am jucat cu el si mi s-a parut foarte de treaba.

:acc3:

Grad: Helper.

@VasileCiubucarunu uita ca si tu trebuie sa dai pro / contra la cererile care vin.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...