Jump to content
ty.urtos

acceptat Cerere Helper - ty. <3

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Vijoaica Robert
  • Varsta [conteaza varsta mintala, nu fizica]: 11 fizica dar mentala nush
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: ty. ❤️ sau MemeBoi41
  • Steam ID [folositihttps://steamidfinder.com/]: STEAM_0:0:173142004
  • Profil steam: http://steamcommunity.com/id/SighisteaCuvnat
  • Experienta de helper/admin [este un avantaj]: 100% pt ca am facut sv in pc cu SourceMod
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Pentru ca vreau sa ajut serverul si vreau sa petrec ceva pe el ( destul )
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: de la comunitate in sine
  • Link gametracker cu ore [click] -                  https://www.gametracker.com/player/ty. &lt;3/css.eliteroyal.org:27015/                                                                  
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 

Intrebari de test..

  1. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi - !swmenu in caz ca sunt 6 oameni pro af la o t si la ct sunt nabi, o folosim pentru a balansa echipele si jocul
  2. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !silence persoana 10080 reclama
  3. Cum se face un demo si in ce caz se face demo? - Un demo se face cand suspectezi pe cineva de cod si ii faci o filmare pentru a arata lumii ca ai dreptate. Se face cu record numedemo in consola.
  4. Jucatorilor ce au jocul cumparat pe steam le poti face control? - nu.
  5. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - frumos si exemplar

am facut-o de pe tel ca iar mi s-a luat curentu ?

Edited by ty.urtos


sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@I'm Pain da la ce voce are sunt de acord cu tine ? , probabil gradul maxim va fi helper, in caz ca mai avem pareri pozitive.

PY2Y8ie.png

@ty.urtos ce e asta?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro , are 11 ani si este capabil sa detina functia aceasta (parerea mea) si eu am 12 ani si ma descurc :))


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

pro


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro pt helper s-atat din cauza varstei.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:pro1:Mamă ce îmi vine să vă bat,dacă omu' se descurcă și se vede din aplicație,ce vă împiedică să dați un pro?Silviu cum are 12 ani sau nu știu eu cât și se descurcă?Îl cunosc pe Robert și sunt sigur că se va descurca.

???


"We all make choices in life, but in the end our choices make us."

 

asdkjasf.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine.

:acc3:

Grad: helper.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...