Jump to content
Obi

acceptat [Gazduire Clan] -K4'FM™

Recommended Posts

  1. Liderul clanului : ObIto.#
  2. Tagul clanului :K4'FM™
  3. Vechimea clanului : Clanul este infiintat din 2017 normal , pe serverul de v34 ... dar pe cel de v90 este de vre-o saptamana si ceva!
  4. CSS / CSGO : CSS
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) : ObIto.#- https://www.gametracker.com/server_info/css.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=ObIto
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) : Eu ... stiti cum sa imi gasiti profilul! ?
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP) : CSS.ELITEROYAL.ORG
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) : il stiu de muuuullltt
  9. Subforumuri dorite : Regulament , Membri, Cerere Clan, Discutii , Arhiva War, Membri Veterani.
  10. Cine va fi moderator : Eu 
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? : pentru ca de ce nu? ... o comunitate frumoasa cu staff de nota 11 ? 
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Activitate pe server/forum ...(ceea ce nu cred ca voi avea prea mult pe server ) :)) ... 

PS: Cum am zis, pe server nu o sa prea intru ca na , multa treaba ... dar am zis sa incerc cu o cerere de gazduire ... acum depinde de voi ! Apreciez fiecare parere, Mersi !? 


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:acc3:

Imi pare rau ca a durat putin.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...