Jump to content
_gReeD

acceptat Cerere helper _gReeD

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Cadar Abel
  • Varsta: 17 ani
  • Nickname din joc: _gReeD
  • Cu ce nume ai mai jucat: -
  • Steam ID [folositi https://steamidfinder.com/]: STEAM_0:1:438740983
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/id/Greed12/
  • Experienta sourcemod: daca se refera la experienta de adminat, nu, nu am mai adminat pe css dar am adminat pe cs 1.6
  • Gradul dorit [click]: helper
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: doresc sa ajut serverul
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: stiam de el de cand era pe v34 si acolo am aflat de pe net despre el, cautam sv-uri sa ma joc
  • Link gametracker cu ore [click]https://www.gametracker.com/server_info/css.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=_gReeD        (aparent aici scrie ca am 24.33 de ore desi pe sv scrie 25, nu-i bai mai fac acu jumatate de ora)                                                                         
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 

 

  1. Jucatorilor ce au jocul cumparat pe steam le poti face control? - nu se face niciodata control celor care au jocul pe steam si la ceilalti se face doar cand nu poate face un coleg demo
  2. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi - !swmenu daca sunt echipele neechilibrate cand o echipa domina o alta echipa pentru ca sunt pre multi playeri buni in acea echipa
  3. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - trebuie sa ma comport frumos si sa am respect si fata de playeri si fata de alti admini
  4. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - ii dau !silance
  5. Jucatorilor ce au jocul cumparat pe steam le poti face control? - raspuns la punctul 1.
  6. Cum se face un demo si in ce caz se face demo? - incepi un demo cu comanda record nume (ce nume vrei sa pui acelui demo, de preferat numele jucatorului ca sa stii) si si opreste cu stop si demo-ul se face in cazul in care un player reporteaza un alt player  ca are hack-uri sau daca adminul banuieste un player si se face doar daca esti sigur, pentru a demonstra ca sigura avea ceva

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , baiat de treaba , nu face probleme.


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro! 


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:acc3:

Grad: helper

Sper sa fii activ si sa te descurci.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...