Jump to content
str

Prezentare » str

Recommended Posts

  • Nume Real: Sabo Alexandru
  • Vârsta: Am varsta de 13 ani.
  • Oras: Sunt din orașul Baia Mare.
  • Ocupație: Momentan sunt elev.
  • De unde ai aflat de EliteRoyal - Un prieten mi-a spus in urma cu cateva zile de server-ul arena si am decis sa ma joc pe el.
  • De ce ai ales EliteRoyal - Este un server cu mulți jucătorii si un staff foarte bun.
  • Ce parere ai despre comunitate - Avand in vedere ca aceasta comunitate este deschisă din 2013 prima mea părere care pot să o dau este ca aveti experiență și cu siguranță știți ce să faceți și cum să faceți.
  • Pe ce server al comunitatii joci - arena.eliteroyal.ro
  • Profil steam - https://steamcommunity.com/id/strhhh
  • Cu ce nume joci - str
  • Interese - Aș vrea să ajung cat mai sus pe server-ul arena, mai sus mă refer să fiu cunoscut prin lucrurile cu care v-aș ajuta si de ce nu un grad pe forum.
  • Ai vreo propunere - Momentan nu, server-ul arena este unul bine optimizat si pus la punct, pe celelalte nu m-am jucat dar sunt sigur că sunt la fel de bune.
  • O descriere a ta - Sunt un băiat destul de deștept,responsabil,atent pot spune și înțelegător.
  • O poza cu tine (optional) - Voi pune in curand.
  • Profil facebook (optional) - In curand.
  • Skype (optional) - Nu m-ai folosesc skype însă dacă este nevoie o să mi-l iau.
  • Alte precizări? - Nu.

sign.png.dbe9e41a20d3e9b0ccf2677915c1bf26.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Bun venit.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...