Jump to content
Sign in to follow this  
iGreen

Avansare pentru designeri?

Recommended Posts

Ce parere aveti daca o sa facem ceva de genu:

 

Designer: Newbie

Designer: Advanced

Designer: Semi-Pro

Designer: Pro

Designer: Master

 

Ca sa avansati in rankuri ca designer? daca sunteti de acord atunci faceti-va rangurile care le vreti si la urma o sa alegem prin voturi si o sa le pun pe forum si fiecare o sa inceapa de la newbie si o sa avanseze etc etc, dupa asta o sa ne gandim cum sa facem ca sa avanseze, wiki cu rex o sa se ocupe de avansari daca au vreo idee de vreun sistem de evoluare ceva, ca sa fie mai interesant asa, daca vreti..


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce parere aveti daca sa facem ceva de genu Designer: Newbie, Designer: Advanced, Designer: Semi-Pro, Deisgner: Pro, Designer: Master etc etc ca sa avansati in rankuri ca designer? daca sunteti de acord atunci faceti-va rangurile care le vreti si la urma o sa alegem prin voturi si o sa le pun pe forum si fiecare o sa inceapa de la newbie si o sa avanseze etc etc, dupa asta o sa ne gandim cum sa facem ca sa avanseze, wiki cu rex o sa se ocupe de avansari daca au vreo idee de vreun sistem de evoluare ceva, ca sa fie mai interesant asa, daca vreti..

O idee constructiva. Un sistem de evaluare sigur voi gasi eu si cu Wiki, dar acuma sa vedem si parerile Design-erilor. ( As zice mai multe da' trebuie sa ies :D )


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tare ideea

Ca avansare sistemul poate fi asta :

X face o cerere semnatura si/sau avatar

Desinger a ii face o semnatura si/sau un avatar

Desinger b ii face o semnatura si/sau un avatar

X da note si isi alege poza (daca nu da note +0,5 warn )

Rex si/sau Wiki fac un mic topic cu un clasamebt si la 20 de poze facute (Atentie) doar la topicul cereri se va avansa in grad

Ps e o idee daca nu va place , nu va place :)


76561198261809347.png

Skype: samoila123

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Pro , dar gradele astea sa nu apara in Legenda :) decat gradul de Designer Master ( sau care o sa fie cel mai sus )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce parere aveti daca o sa facem ceva de genu:

 

Designer: Newbie

Designer: Advanced

Designer: Semi-Pro

Designer: Pro

Designer: Master

 

Ca sa avansati in rankuri ca designer? daca sunteti de acord atunci faceti-va rangurile care le vreti si la urma o sa alegem prin voturi si o sa le pun pe forum si fiecare o sa inceapa de la newbie si o sa avanseze etc etc, dupa asta o sa ne gandim cum sa facem ca sa avanseze, wiki cu rex o sa se ocupe de avansari daca au vreo idee de vreun sistem de evoluare ceva, ca sa fie mai interesant asa, daca vreti..

 

Este o idee bună ! Așa o să fie o ”bătălie” intre Designeri și ce-l mai bun va ieși învingător. 

 

 

 

Tare ideea

Ca avansare sistemul poate fi asta :

X face o cerere semnatura si/sau avatar

Desinger a ii face o semnatura si/sau un avatar

Desinger b ii face o semnatura si/sau un avatar

X da note si isi alege poza (daca nu da note +0,5 warn )

Rex si/sau Wiki fac un mic topic cu un clasamebt si la 20 de poze facute (Atentie) doar la topicul cereri se va avansa in grad

Ps e o idee daca nu va place , nu va place :)

 

Ideea ta nu e rea deloc!

Cel mai bine , membrii decid cine merita să avanseze în grad , acordând note la fiecare în parte la cei care au postat la cerea lui. Note începând de la 1 la 10 .

Facem un clasament , un model și fiecare designer își postează acolo nota primită , link-ul de la cerere..ca sa fie dovadă și să nu umble cu prostii.

 

O să mă ocup personal de model + regulament...ca să nu fie probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@WiKi™ ideia nu e rea, dar te gandesti ca sunt prieteni intre ei si s-ar putea acorda note in prostie. Eu zic sa te gandesti la un alt model de batalie.

@@Rex @@WiKi™ @@iGreen am modificat eu niste iconite pentru rankuri. Daca sunt ceva probleme imi puteti spune si totul se va rezolva.

O1MNRkO.pngrYs0vp9.pngvSmAnsy.pngQFnbG8y.pngK3LjGBi.pngirkX8Fd.pngmGkY1C2.png


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@@WiKi™ ideia nu e rea, dar te gandesti ca sunt prieteni intre ei si s-ar putea acorda note in prostie. Eu zic sa te gandesti la un alt model de batalie.

@@Rex @@WiKi™ @@iGreen am modificat eu niste iconite pentru rankuri. Daca sunt ceva probleme imi puteti spune si totul se va rezolva.

O1MNRkO.pngrYs0vp9.pngvSmAnsy.pngQFnbG8y.pngK3LjGBi.pngirkX8Fd.pngmGkY1C2.png

Sunt bune, dar am vorbit cu Wiki si am decis sa fie ca cele actuale, deoarece nu suntem diferiti cu nimic fata de cei din comunitate sa purtam altfel de "ecusoane".


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@WiKi™ ideia nu e rea, dar te gandesti ca sunt prieteni intre ei si s-ar putea acorda note in prostie. Eu zic sa te gandesti la un alt model de batalie.

@@Rex @@WiKi™ @@iGreen am modificat eu niste iconite pentru rankuri. Daca sunt ceva probleme imi puteti spune si totul se va rezolva.

O1MNRkO.pngrYs0vp9.pngvSmAnsy.pngQFnbG8y.pngK3LjGBi.pngirkX8Fd.pngmGkY1C2.png

 

Momentan , nu e ceva stabilit.așteptăm și alte comentarii..nu are rost să ne grăbim sa facem chestia asta daca nu toată lumea e deacord.

 

Sunt ok ele , Ivanovici...dar dacă poți se le faci ca pe cele care sunt pe forum ca ”Model” la fel ..ar fii bine!

Așa și eu am rank-uri din astea dar nu merge cu cele care sunt pe forum deja.Dar putem să votam pentru ele..care mai are rank-uri făcute le poate posta si facem un poll..sau decidem impreună.,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentan , nu e ceva stabilit.așteptăm și alte comentarii..nu are rost să ne grăbim sa facem chestia asta daca nu toată lumea e deacord.

 

Sunt ok ele , Ivanovici...dar dacă poți se le faci ca pe cele care sunt pe forum ca ”Model” la fel ..ar fii bine!

Așa și eu am rank-uri din astea dar nu merge cu cele care sunt pe forum deja.

 eu nu stiu dimensiunile celor de pe forum.  daca mi-ati da dimensiunile poate as face altceva. Si sa imi spuneti sigur ce rankuri trebuie de facut.


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu zic ca trebuie sa fie un topic cu cerere avansare in rank unde trebiue sa pui 2 poze care creazi ca sunt celea mai bune iar lumea sa-si dea cu parerea prin pro/contra


Galax_Y.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 eu nu stiu dimensiunile celor de pe forum.  daca mi-ati da dimensiunile poate as face altceva. Si sa imi spuneti sigur ce rankuri trebuie de facut.

 

Adăugați-mă pe skype pe mine sau pe @@Rex sau pe ambii (ar fii mai ok așa) și să vă dăm un PSD ca cele care sunt pe forum actuale, dacă vreți să le faceți! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...