Jump to content
Sign in to follow this  
iGreen

Avansare pentru designeri?

Recommended Posts

Pro e o idee buna.

 

O idee pentru avansare ar fi sa se faca un clasament pe saptamana (ceva gen top 5 designeri of the week) si cel care va fi pe primul va avansa direct intr-un grad mai mare si la ceilalti sa se adune  cate-un punct  si daca nu vor fi pe 1 si daca vor strange 5 puncte sa avanseze cu un grad mai amre si cand unul va avea cel mai mare grad posibil sa iasa din acest top. Pentru top vom vota membri (fara designeri ) .


lJGM53K.jpg

qvXovKJ.jpg

 

 

                                      Respecta si vei fi RESPECTAT!

 

                                      Nip is Love,Nip is Life! 

                                                      

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Rex @@iGreen @@WiKi™ am revenit cu alte modele.

D6UbXKM.gif  p11Lre5.gif DWABy2C.gif 0eW5okm.gif

 

Parerea mea este ca ajungf astea 4 grade, semi-pro designer ar fi degeaba.

 

De la avansat  direct la PRO...nah..e prea ușor să ajungi la pasu ăla...e de muncă totuși să ajungi la pro...sau semi-pro..trebuie să ai destule cunoștințe pentru avansat sau semi-pro. Rezultatele trebuie să se vadă de la avatar la avatar , semnături , logo-uri..nu prea am văzut deloc..doar eu am avut ceva încercări...dar mai am mult de învățat..

 

Să vedem ce zice și @@iGreen și dupa decidem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De la avansat  direct la PRO...nah..e prea ușor să ajungi la pasu ăla...e de muncă totuși să ajungi la pro...sau semi-pro..trebuie să ai destule cunoștințe pentru avansat sau semi-pro. Rezultatele trebuie să se vadă de la avatar la avatar , semnături , logo-uri..nu prea am văzut deloc..doar eu am avut ceva încercări...dar mai am mult de învățat..

 

Să vedem ce zice și @@iGreen și dupa decidem.

 nu e nici o problema, acestea sunt facute de catre mine de la 0 am salvat .psd in caz de orice  eventualitate.


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Trebuie si semi-pro de adaugat, Wiki cu Rex o sa hotarasca cum veti avansa de la un grad la altul, lasati mai multe idei, cum vreti voi, eu doar mai am nevoie sa adaug gradul de semi-pro, dar mai departe va descurcati, eu nu ma pricep la design si nu ma bag, sper sa gasiti o modalitate buna.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am incercat sa le fac ca astea de pe forum...Cam degeaba gradul semi-pro @iGreen @Rex Administrator2.png WiKi™

 
 

 

WmlDZEB.gif  fnQ1QbF.gif 2H8AkFn.gif  Z1tYh9e.gif

 

Putin dupa youtube 


JOINED JUNE 14 , 2014

jC3ENR0.png

iiYAx61.png
 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Am incercat sa le fac ca astea de pe forum...Cam degeaba gradul semi-pro @iGreen @Rex Administrator2.png WiKi™

 
 

 

WmlDZEB.gif  fnQ1QbF.gif  2H8AkFn.gif  Z1tYh9e.gif

 

Putin dupa youtube 

 

Vrem ca și gradu semi-pro designer  să fie adăugat !

Dacă mai aveți unele ideei , postațile aici ...dacă nu o să ii dăm drumul la treabă !

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

UPDATE.

@@Rex @@WiKi™ @@iGreen 

In acest mic update a fost adaguat rankul de semi-pro designer si au avut loc catevai modificari mici.

n9nMdc3.gif|LXlQv3y.gif|3HRqyYc.gif|DRFOyXZ.gif |bBI6WHE.gif

 

 

Sunt ok așa, deși puteai sa modifici culoarea la scris.bate cam urât la ochii dar merge. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...