Jump to content
Sacalul

Acceptat Cerere Helper - Sacalul

Recommended Posts

Prenume -Razvan
Nick -Sacalul
Varsta -17 ani
Acces dorit 
detalii aici ) -helper
Steam id -0:1:718373182
Poza cu ore [ scrii in chat statsme si apesi pe
9 ] -
http://i.imgur.com/3M1CfJZ.jpg

Ore pe gametracker [ click ] - https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=saca

Stii comenzile de sourcemod? Daca da spune una din acestea -!pmute ,!pgag ,!gag. !kick !slay etc.                                                                                   
Ai mai avut admin pe serveru asta -Da
Alte mentiuni -Stiu ce am facut,nu vreau pro ca aia sau contra ca ailalta....simplu pro sau contra!
Ai pus status pe skype: (
public.eliteroyal.org - css v34) ? -Da

Ai adaugat la prieteni pe skype: (join_orange) ? -Da


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Contra pentru ca ai primit deja 2 sanse si de 2 ori ai dat-o-n bara ,sunt sigur ca nu te-ai schimbat si acum o sa faci la fel si nu mai e nevoie de asa ceva .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro

 

EDIT: dau pro doar cu gandu de a primii o ultima sansa nu mai multe pentru ca e un om ok...dar uneori mai intrece masura si el. Nu am avut multa experienta cu el iar cand am avut nu a fost nici o parere buna si una rea....are si dreptate dar e si cu nasu pe sus...de asta dau un "ultim PRO" pt el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici as avea nevoie de parerea la tot staffu, cine nu va lasa parere va fi exclus 1 luna din staff.

Si argumentati bine de ce pro si de ce contra, nu cum a zis sacalu doar pro contra ci sa explicati de ce aveti aceasta parere


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.

 

Se vede ca citesti tot ce scrie mai sus :)

 

BAIETI ARGUMENTATI DE CE VRETI CA SACALU SA FIE IAR IN STAFF, STITI CE INSEAMNA SA ARGUMENTATI SAU SA CAUT PE NET DEFINITIA SI SA O LAS AICI?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 A tot jucat pe sv de cand i.a fost scos adminul, si eu nu l.am auzit nici macar odata sa mai injure, ba chiar ma avertiza de codatii si le explica regulile ca sa nu primeasca gag/mute/slay/ban/ etc + am observat ca si.a dat microfonul mai incet pentru a nu mai deranja playerii cu vorbitul tare.

Eu unul cred ca fiecare dintre noi meritam o sansa, chiar daca e a 2 sau a 3a, cred ca si.a invatat lectia.

 

De la mine ai un mare PRO.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Ganja112 asa atent ai fost la ce s-a petrecut, de asta nu stii de ce a ramas fara grad


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Sacale nu ma intelege gresit nu am nimic cu tine ,esti un baiat ok cand e totul bine adica sa nu te enerveze pe tine dar sincer ca si admin ..nu e bine ,cum a spus spike ca nu injuri sau te-ai schimbat..eu cand am intrat si astazi de dimineata am vazut ca l-ai jignit pe un player pentru ca te-a omorat ..nu a fost nu stiu ce jignire mare ,nici nu mai stiu exact dar ce vreau sa spun e ..ca poate incerci sa te schimbi dar asa e felul tau sa injuri si nu e bine ca admin ..din pacate eu nu cred ca ar trebui sa primesti admin ..scuza-ma nu-mi purta pica ,doar imi dau cu parerea ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...