Jump to content
Sacalul

Acceptat Cerere Helper - Sacalul

Recommended Posts

Sacale nu ma intelege gresit nu am nimic cu tine ,esti un baiat ok cand e totul bine adica sa nu te enerveze pe tine dar sincer ca si admin ..nu e bine ,cum a spus spike ca nu injuri sau te-ai schimbat..eu cand am intrat si astazi de dimineata am vazut ca l-ai jignit pe un player pentru ca te-a omorat ..nu a fost nu stiu ce jignire mare ,nici nu mai stiu exact dar ce vreau sa spun e ..ca poate incerci sa te schimbi dar asa e felul tau sa injuri si nu e bine ca admin ..din pacate eu nu cred ca ar trebui sa primesti admin ..scuza-ma nu-mi purta pica ,doar imi dau cu parerea ..

@@Yassir uite frate,eu nu am intrat de dimineata,eu am fost la munca,wtf,abia acum am venit.....doar atat am de spus cine vrea sa ma creada ma crede cine nu nu fara suparare


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

ZAXXYAX , Jackass , Pamaj , Angry , Xzibit ,sensei , anonim si restul adminilor de pe public nu aveti de gand sa raspundeti? , vreti sa va fie suspendat adminul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, nu vreau sa fiu iar uracios, dar deja ai pierdut 2 sanse, se zice ca a 3-a este cu noroc, dar eu nu am incredere in tine ca poti duce pana la capat.


Eliteroyal Gaming Republic @ Since 2013

My Steam Profile (from SteamDB)

QZTOxtv.jpg

CSS.ELITEROYAL.ORG | CSGO.ELITEROYAL.ORG | CS.ELITEROYAL.ORG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

inca 24 de ore sa raspunda tot staffu, cine nu raspunde suspendare 10 zile.

pana acum nu sunt convins ca meriti gradu inapoi,. dar mai vedem


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: my fryend pentru ca este un baiat de treaba si foarte amuzant si nu injura niciodata si face lumea de pe sv sa se simta bine si sa stea pe sv.


zIquA0h.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Am si uitat, pro , merita

 

te voi incuraja si eu...pro

 

:pro: my fryend

 

pro, cum o zis pe cerere moderator merita sansa

 

Voi cred ca nu ai citit ce a scris @iGreen ,explicati-va parerea ,de ce contra sau de ce pro nu doar pro/contra ! ,va rog sa veniti cu un edit . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:Contra: Poate pe viitor cand o sa dai dovada de perseverenta,respect si intelegere vei primi pro de la toti si chiar de la mine cu mult respect


 

 

sensei.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ultima sansa sacale, ultima, daca o pierzi si pe asta atunci data viitoare vei primi grad doar pe donatie.

 

Acceptat.

 

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...