Jump to content
ty.

[Cerere Moderator] skauy

Recommended Posts

  • Nume: Robert
  • Prenume: Vijoaica
  • Varsta: 9
  • Experienta de moderator: Destul de multa, am invatat cu timpul cat timp am avut clanul S.L.R si am moderat la el 
  • Motiv : Deoarece as vrea sa mai inchid topicuri sa le mai deschid si restul
  • La ce categorie vrei sa fii moderator : Funny-Zone
  • Ce face un moderator pe forum? : Un moderator inchide topicurile, le redeschide, se ocupa de categoria la care modereaza si invata membrii noi despre comunitate/categoria moderata
  • Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat, acum depinde de decizia lui Alex a.k.a iGreen!

                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da frate, iti trebuie neaparat moderator sa poti posta sau crea un topic? Nu

Pentru restu care vreti sa deveniti moderator, creati topicuri smechere la funny si dupa vedem toti ca sunteti activ.

Contra..


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca ti-as pune moderator pe Community STAFF sa adaugi in lista cate un moderator de fiecare data cand este acceptat si sa specifici la ce categorie modereaza ar fi ok? pe langa asta va trebui sa verifici ultimile 20 de cereri si sa verifici cine a fost acceptat dar nu a fost adaugat si sa-l adaugi tu ai putea?

daca da te accept la community staff, lasa reply sa stiu


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, ZAXXYAX said:

Alex,am dat deja update la acel topic.

lipseste jackass (1vs1 2vs2), denis26 (serveru lui), MLG (life - anime), motivator (cs/css/csgo - scoruri)

 

atunci skaun nici nu stiu unde sa fii, ai varsta cam mica si din pacate respins.

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...