Jump to content

Recommended Posts

1. La un proces plictisitor, cind toti aproape ca adormisera, un betiv exclama catre procuror:
- Sa ma pupi in cur!
- Afara!
- Nuuu! Aici, sa vada toata lumea! 
2. Dupa vacanta de Paste, doamna invatatoare ii intreaba pe copii ce fapte bune au facut in vacanta.
-Eu am ajutat o batranica sa treaca strada! zise Ionel.
-Eu l-am ajutat pe Ionel sa treaca o batranica strada! zise Gigel.
-Eu l-am ajutat pe Gigel si Ionel sa treaca o batranica strada! zise Alex. 
Doamna invatatoare mirata:
-De ce a fost nevoie de atatia copii sa treaca o batranica strada?!
-Pai, batranica nu voia sa treaca strada!


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1.Chuck norris poate bea apa dintr-un pahar gol.

2.Chuck norris poate sa incarce o cartela prepay Orange cu o cartela de reincarcare Vodafone.

3.Chuck norris a activat extraoptiunea de 1500 de minute la Orange, intr-i ora le-a consumat pe toate.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

9 hours ago, Luke said:

1.Chuck norris poate bea apa dintr-un pahar gol.

2.Chuck norris poate sa incarce o cartela prepay Orange cu o cartela de reincarcare Vodafone.

3.Chuck norris a activat extraoptiunea de 1500 de minute la Orange, intr-i ora le-a consumat pe toate.

Bune de tot contiuna!!!


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Chuck norris a invatat pasarile sa zboare.w

2.Chuck norris poate sparge aerul in 2.

3.Chuck norris citeste cu lumina stinsa.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1.Chuck norris joaca cs fara monitor.

2.Ieri chuck norris a vazut 2 scheleti care se trag de piele.

3.Daca tu ai 3 lei si chuck norris are 3 lei, el are mai mult ca tine.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1.Chuck norris a numarat pana la infinit de 2 ori .

2.Chuck norris joaca barbut fara zaruri.

3.Stiti de ce a decedat Bruce Lee? A jucat intr-un film cu chuck norris, dar CN jucat prea bine.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

ahaha


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Chuck norris iti poate explica toata istoria omeniri cu o foaie de hartie.

2.Chuck norris a invatat muti sa vorbeasca.

3.Odata chuck norris a castigat un concurs de muzica, executand un numar de dans.

4.Chuck norris te poate impusca, cu un cutit. 


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1.Chuck norris s-a luptat odata cu superman, nu se stie cine a castigat dar pierzatorul trebuia sa poarte chiloti peste pantaloni.


2.Chuck norris a inventat primele numere din alfabet.

3.Chuck norris joaca biliard fara bile .


4.Cine e este idolul lui chuck norris? Chuck norris .
 


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@ADRENALINE★ De ce mi-ai dat downvote la bancuri? Te-au suparat cu ceva? Sau am prea mare reputatia?

Se straduie omul sa tina sectiunea aceasta activa in fiecare zi (asa cum mi-a zis @iGreen sa fac) si tu imi dai downvot-uri. Mersi de incurajare man.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1.Ceausescu, Bush si Medvedev aflati in acelasi avion au facut un pariu, care bodyguard este mai inteligent.
Bush il cheama pe John:
-Ba John!
-Da domnule?
-Il vezi pe Medvedev? Dai un pumn.
-Nu pot domnule sa dau intr-un presedinte, el este o persoana importanta.
-A ok poti pleca.
Urmeaza Medvedev:
-Ivan vino incoace.
-Da domnule?
-Il vezi pe Ceausescu, dai un pumn!
-Nu pot domnule, e sef de stat, cum pot sa fac asa ceva?
-Bine poti pleca.
Urmeaza Ceausescu :
-Ioane vino incoace.
-Da domnule?
-Il vezi pe Bush, dai un pumn. 
Ii da Ion un pumn lui Bush de cade la pamant, dupa care Ceausescu striga la el:
-Ce faci ma Ioane?!
-Ma gandesc ce sa ii mai dau ori un pumn, poate un picior.

2.Era odata un jucator de cs care avea aim, intr-o noapte cand juca cs l-a impuscat pe unu direct in cap, dupa ce l-a impuscat a ajuns in iad... dupa 2 saptamani dracu il suna pe Dumnezeu
Doamne pe cine mi-ai trimis? 
Asta imi darama cazanele imi omoara toti draci si striga in gura mare,, unde dracu se planteaza bomba aia 
Bin laden se uita la turnul din Pisa fumand doua jointuri spunand scarbit :
Pfff ...amatori. 


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

29 minutes ago, Luke said:

@ADRENALINE★ De ce mi-ai dat downvote la bancuri? Te-au suparat cu ceva? Sau am prea mare reputatia?

Se straduie omul sa tina sectiunea aceasta activa in fiecare zi (asa cum mi-a zis @iGreen sa fac) si tu imi dai downvot-uri. Mersi de incurajare man.

Nu are voie sau cum vine asta? :))) daca nu i-a placut bancul a dat -rep. Acum la toti trb sa le placa si sa iti dea tie +rep?


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, SeRgIu <3 said:

Nu are voie sau cum vine asta? :))) daca nu i-a placut bancul a dat -rep. Acum la toti trb sa le placa si sa iti dea tie +rep?

Daca nu i-a placut bancul sa iasa de pe aceasta pagina si gata.

Eu sunt moderator la funny-zone astfel ca dupa cum zice @iGreen trebuie sa tin aceasta sectiune activa astfel ca postez in fiecare zi cateva bancuri. Nu inteleg rostul -rep, cu ce ma incurajeaza pe mine ca persoana sa mai postez daca nu is interesante.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...