Jump to content
Kawse iNQ <3

Retragere... scz, imi cer sczzz

Recommended Posts

Chiar daca intervin peste T.C, am fost plecat ieri la tara si nu sunt in tema cu toata disputa asta, dar @ArkaNNN :3 de ce te-ai intors daca pleci? monotonie va fii peste tot, crede-ma, dar este decizia ta, decizia unui copil parerea mea, cat despre Ganja, el a fost primul om cu care am avut contact, chiar atunci cand si-a deschis el viralu si m-a primit in clanu lui, parea un om foarte de treaba, pana cand mi-am dat seama ca este doar un pupincurist, un milog, cand nu-i convine de tine te injura (chiar daca l-ai ajutat) aia e, fel si fel de oameni.

Toata lumea greseste, doar ca atunci cand gresesti trebuie sa-ti asumi frate nu sa bagi coada intre picioare si sa pleci, iar prostia asta cu "m-am certat cu tine, plec" mi se pare o tampenie, adica ce fel de copil sa fii sa fugi dintr-o zona unde te-ai certat cu cineva "tinand cont ca esti in lumea virtuala"

Green va iarta, va iarta, va iarta, dar de cate ori sa va ierte bai ciumege mici, nu va inteleg de ce nu respectati un om care nu va impune respectul prin frica, miloaga, sau alte tampenii, sunt curios in ce mediu ostil traiti voi de faceti cacaturile astea...

Warning, la fel si el bai vere, e cel mai bun exemplu pe care vi-l pot da, adica stiti cu totii ca facea greseli dupa greseli si doar ii atrageam atentia de fiecare data cand gresea si a plecat de pe comunitate ca de ce ma iau de el, iar atunci cand a plecat a injurat toata comunitatea etc... iar acum a revenit si a zis ca-mi rupe picioarele daca ma prinde...

Artamess, din cate am vazut, toata lumea te considera model pe aici, esti "statuia lor" dar niciunu nu ia exemplu de la tine... problema asta eu zic ca e din cauza frustrarilor pe care le traiesc in real life si vin aici sa rupa carnea pe noi

 


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Scuze ca ma bag peste T.C. dar acum am putut intra pe forum. Tu dacă intr-o saptamana te-ai întors și te decizi sa și pleci din nou e clar cu tine frate. Pleacă la Ganja ăla și jucati-va pe sv lui. O zi faina. 


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 hours ago, RaZvAnNN said:

Chiar daca intervin peste T.C, am fost plecat ieri la tara si nu sunt in tema cu toata disputa asta, dar @ArkaNNN :3 de ce te-ai intors daca pleci? monotonie va fii peste tot, crede-ma, dar este decizia ta, decizia unui copil parerea mea, cat despre Ganja, el a fost primul om cu care am avut contact, chiar atunci cand si-a deschis el viralu si m-a primit in clanu lui, parea un om foarte de treaba, pana cand mi-am dat seama ca este doar un pupincurist, un milog, cand nu-i convine de tine te injura (chiar daca l-ai ajutat) aia e, fel si fel de oameni.

Toata lumea greseste, doar ca atunci cand gresesti trebuie sa-ti asumi frate nu sa bagi coada intre picioare si sa pleci, iar prostia asta cu "m-am certat cu tine, plec" mi se pare o tampenie, adica ce fel de copil sa fii sa fugi dintr-o zona unde te-ai certat cu cineva "tinand cont ca esti in lumea virtuala"

Green va iarta, va iarta, va iarta, dar de cate ori sa va ierte bai ciumege mici, nu va inteleg de ce nu respectati un om care nu va impune respectul prin frica, miloaga, sau alte tampenii, sunt curios in ce mediu ostil traiti voi de faceti cacaturile astea...

Warning, la fel si el bai vere, e cel mai bun exemplu pe care vi-l pot da, adica stiti cu totii ca facea greseli dupa greseli si doar ii atrageam atentia de fiecare data cand gresea si a plecat de pe comunitate ca de ce ma iau de el, iar atunci cand a plecat a injurat toata comunitatea etc... iar acum a revenit si a zis ca-mi rupe picioarele daca ma prinde...

Artamess, din cate am vazut, toata lumea te considera model pe aici, esti "statuia lor" dar niciunu nu ia exemplu de la tine... problema asta eu zic ca e din cauza frustrarilor pe care le traiesc in real life si vin aici sa rupa carnea pe noi

 

Imi place ca de fiecare data te iai de mine,sincer eu nu imi amintesc cand am injurat comuniatea si nici cand am zis ca-ti rup piciorele,dar vad ca tu iti amintesti,eu zic sa faci un control la medic.
 

By RaZvAnNN,

Eh, ce ziceam... te-am dat exemplu si acum zic ca m-am luat de tine, cat despre ruptu picioarelor, am zis in gluma ca o sa vin pe la tine si ai zis ca imi rupi picioarele, dar mna, neuronii astia, of,of.

By ZAXXYAX,

Gata cu cearta aici aveti PM,aici e vorba de alta discutie si Warning grija la vocabularul pe care il folosesti.


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

4 hours ago, iGreen said:

Au trecut cateva zile si ei deja vor sa fie serveru full.

Si cat despre activitate pe forum, e de 50 de ori mai mare decat unde te duci tu, spune si mie ce fel de bomboane va da ganja, milka sau de care?

@ZAXXYAX Sa refaci te rog blacklistu si sterge-i pe toti si pune-i doar pe astia care pleaca acum.

Pun pariu ca urmatorul e Twilight, apoi Addicted, cine pune pariu cu mine?

Am rezolvat,iar da si eu ma astept la asta Alex.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Warning Nu s-a luat de tine, el incearca sa inteleaga de ce tu crezi ca el se ia de tine, in orice caz v-as ruga sa terminati povestea asta pentru ca pare non-sense, sunteti destul de maturi ca sa vorbiti pe privat si nu aici.

@RaZvAnNN +rep


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...