Jump to content
Sign in to follow this  
Warning

Staff preferat

Recommended Posts

Salut am decis sa fac un fel de "joc",jocul se va desfasura astfel:
Fiecare membru (care doreste) poate sa lase un reply aici cu membrul sau staff preferat.
Model postare:

  • Nickname:
  • Motiv:
  • Alte mentiuni:


Incep eu:
 

  • Nickname: Luke
  • Motiv: Mereu ma sustinut si ma incurajat.
  • Alte mentiuni: Like the boss


 


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nckname: Denis

Motiv: Because he's too hot!

Alte mentiuni: Sa bata vantu si ploaia eu fac bani si-n Himalaya


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Nickname: Yassir
  • Motiv: Ultimul timp am inceput a comunica cu el cel mai mult, dupa cat am stat la vorba cu el chiar si la interviu mi-am dat seama ca este un exemplu, se comporta frumos cu toti si este foarte generos. Apropo succes acolo unde ai plecat!
  • Alte mentiuni: pwp

Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname: Hmmm a zic yassir

Motiv: E un but pe v90 si imi place sa il sparg.

Alte mentiuni: Prea bun is, nu ai ce face.

By Guest,

Prea slab ma .. :)) cand imi bag net mai bun sa nu mai am lag o sa iti dau niste lectii :))


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nickname: Tot staff-ul 

Motiv:Chiar daca unii sunt mai maturi si altii  mai putin maturi, fiecare membru al comunitatii si fiecare membru care face parte din staff are ceva special, daca nu erati aici, comunitatea asta nu ar fi existat, daca nu era iGreen comunitatea asta nu ar fi existat, daca totul mergea roz sigur intra ceva monotonie intre noi, orice pe lumea asta are nevoie de ceva condimente, mai o cearta, mai un topic inutil de care sa te iei, stiti ce zic :)) cel mai mult ma bucur ca ne cunoastem de mici copii sa zic asa, cel putin eu sunt la voi in comunitate de cand aveam 14 ani, sper ca comunitatea sa tina 10-15-20 de ani, sa vedem fiecare unde a ajuns, sa vedem ce a realizat in viata.

Alte mentiuni:Cand facem un gratar? :)

By Denis,

Asa te lauzi acuma :))

By Artamess,

Awww, pupa-l mama de dragut. Frumoasa abordare <3


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

9 minutes ago, RaZvAnNN said:

Nickname: Tot staff-ul 

Motiv:Chiar daca unii sunt mai maturi si altii putin mai maturi, fiecare membru al comunitatii si fiecare membru care face parte din staff are ceva special, daca nu erati aici, comunitatea asta nu ar fi existat, daca nu era iGreen comunitatea asta nu ar fi existat, daca totul mergea roz sigur intra ceva monotonie intre noi, orice pe lumea asta are nevoie de ceva condimente, mai o cearta, mai un topic inutil de care sa te iei, stiti ce zic :)) cel mai mult ma bucur ca ne cunoastem de mici copii sa zic asa, cel putin eu sunt la voi in comunitate de cand aveam 14 ani, sper ca comunitatea sa tina 10-15-20 de ani, sa vedem fiecare unde a ajuns, sa vedem ce a realizat in viata.

Alte mentiuni:Cand facem un gratar? :)

Unde, cand gratarul? :DD

By RaZvAnNN,

La capitala


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 minutes ago, Denis said:

In Arad maine ca ii ziua copilului

Is aproape de tine, in Oradea dar nu pot maine, imi tin ziua :D


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Nickname: TOT STAfuu Mai Mult LUKE SI YAssir si DOli si CHICO PE PRIMU LOC 

Motiv: IMi place compania lor chiar daca uneori ma scot din sarite (Luke si Yassir) si chiar tin la ei si vreau sa ii intalnesc la o bauta 

Alte mentiuni: Vin eu sau veniti voi Alegeti mie mi-e indiferent :D <3

@iGreen  Membru Title Retardat serios -rep x 99999999999999999999999999999999999 

Ieri era ziua Sotie mele si am chefuit apoi am ajuns acasa si am intrat pe css si in timpu asta chiar  mai luam cate o dusca si nu mai stiu pe unde si cu cine am jucat ieri stiu ca m fost la Tygrutz(scz reclama ) bagam melodii populare si de bairam pana mi-am luat mute apoi am intrat pe elite si m-am jucat acolo pana in jur de 19 apoi somnic

By RaZvAnNN,

Mai dezamagit :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, PuFuLeTeLe said:

Nickname: TOT STAfuu Mai Mult LUKE SI YAssir si DOli si CHICO PE PRIMU LOC 

Motiv: IMi place compania lor chiar daca uneori ma scot din sarite (Luke si Yassir) si chiar tin la ei si vreau sa ii intalnesc la o bauta 

Alte mentiuni: Vin eu sau veniti voi Alegeti mie mi-e indiferent :D <3

@iGreen  Membru Title Retardat serios -rep x 99999999999999999999999999999999999 

Ieri era ziua Sotie mele si am chefuit apoi am ajuns acasa si am intrat pe css si in timpu asta chiar  mai luam cate o dusca si nu mai stiu pe unde si cu cine am jucat ieri stiu ca m fost la Tygrutz(scz reclama ) bagam melodii populare si de bairam pana mi-am luat mute apoi am intrat pe elite si m-am jucat acolo pana in jur de 19 apoi somnic

Eee asa te vreau :DDD. Viata-i buna cand ai bautura :D.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

  • Nickname: Sunt mai multe persoane, printre care se enumera astfel: Chico/TheGuardian/Yassir/M16/Artamess/Razvan/Warning
  • Motiv: Chico - O persoana pe care te poti baza oricand, fie ca sunt probleme personale sau legate de comunitate. O persoana cu calitati extraordinare. Un om de nota 10 cu felicitari!
  •             TheGuardian - Cel mai mare bozgor din lumea asta =]] Just joking. O persoana capabila sa mentina o atmosfera placuta si sa suporte crizele mele isterice. Love ya
  •              Yassir - Chiar daca mai are momente de idiotenie, tot e o persoana ok din punct de vedere sociabil. Big up.
  •              M16 - Lenesa noastra de pe forum. Un om foarte interesant, si o aventura sa-l descifrezi!
  •              Artamess - Nu te cunosc de foarte mult timp, dar pana acum, mi-ai demonstrat multe chestii bune. Lasi impresii bune, simtul umorului e existent. Big up! Nevah forget the D!
  •              Razvan - O persoana ok, calma, ascultatoare, dar care te poate duce la exasperare uneori =]]
  •              Warning - Nu te cunosc nici pe tine de mult, nu prea am vorbit, dar pe SAMP te-am descoperit mai bine. Om ok, la locul lui.
  • Alte mentiuni: Sper ca ceilalti din staff sa nu se fi ofensat deoarece nu au aparut in lista. Big up for all the staff!
By Denis,

Ba da ce sunt eu? Roman? Auzi ca ii o aventura sa ma descifreze.. Doamne!


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
  • Nickname: @Artamess
  • Motiv: După cum am mai spus, văd o oportunitate de schimbare și de maturizare a comunității cu ea aici. 
  • Alte mentiuni: Fă ceva frumos din butii ăstia, te rog.
By Dolixec.,

*cough* N-ai uitat pe nimeni Dracoi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...