Jump to content
Guest

Dc csgo e gratis??

Recommended Posts

Guest

Va rog sa ma ajutați și să-mi răspundeți la o întrebare. Dc futui crucea mamii lor e gratis csgo. Deci o sa dau numai de codați plz help

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu, ca persoana ce a cumparat produsul ai un trust factor din ce am observat. Deci, vei juca doar cu cei ce detin licenta jocului activata.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

E aproape same shit. Inainte cumparai jocul si bagai nr de tel ca sa ai prime, acum doar descarci jocul insa nu ai prime... prime-ul se cumpara.

Tu, avand deja csgo cumparat, ai primit prime automat si un loyalty badge.. 

Mai naspa pentru cei ce au cumparat jocul cu 13e si aveau deja prime... ei au beneficiat doar de un badge =))

Concluzie: FMM VALVE. ACUM HACKERII NU MAI TREBUIE SA DEA BANII PE JOC CA SA JOACE CU HACK, CI DOAR SA-L DESCARCE. LY ❤️


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Players with Prime Status are matched with other Prime Status players and are eligible to receive Prime-exclusive souvenir items, item drops, and weapon cases.

Traducere Google translate : Jucătorii care au statutul de primar sunt însoțiți de alți jucători care au statutul de primar și sunt eligibili să primească articole de suveniruri primare, articole pentru picături și arme.

Deci din ce am inteles eu acum jocu e Free full version ca H1Z1 DOAR CA jucatori care l-au avut cumparat sau il vor cumpara vor primi Prime asta inseamna ca cei care il au cumparat nu vor putea nimeir in meciuri competitive sau alte moduri cu jucatori care au luat jocu moca.Doar pe servere publice.Jucatori care au luat jocu fre vor juca intre ei si cei care l-au cumparat iara la fel.Sper sa nu ma insel eu asta am inteles din ce m-am informat

 


                                                                                    

 

76561198860175492.png

20190103_234048.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

csgo e gratis pentru tine si pentru restu, asa ca sa simtiti grafica si gameplu, ia si pine minte in misca si citeste tot ce scrie pe steam despres csgo

acolo scrie Claaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ca csgo este free pentru jucatoriiii freeeeeeeeeeeeeee si este 15 dolari pentru jucatoriii cu prime statuss ce plmmmm bagati topicuri fara sa va duca mintea sa cititi pana la urma, scrie clar pentru totttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttti.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sau crezi ca gaben mi-a trimis mie pm cu informatia de mai sus? citeste in plm tot ca nu e greu sa cite5i.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alexe aka puf hai la o bere sa iti explic


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps: daor eu am dreptul la post hunt si tot ce interzice regulamentul de pe forum, daca va prind ca luati exemplui de la mine o sa luam masuri


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca cei de la Valve au decis sa il faca gratis, degeaba dezbatem noi aici ca nu o sa se schimbe nimic.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 oră în urmă, iGreen a spus:

ps: daor eu am dreptul la post hunt si tot ce interzice regulamentul de pe forum, daca va prind ca luati exemplui de la mine o sa luam masuri

Tei îmbătat :))


L:**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...